Mükemmel performansa sahip yeni, akıllı etiket yazıcısı

BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı; kolay kullanımı, yüksek verimi, 1200'den fazla standart tanımlama etiketi ve şahsa özel etiket yazdırabilmek özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Mükemmel performansa sahip yeni, akıllı etiket yazıcısı
Endüstrideara

Kolay ve hızlı kurulumu ile BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı, etiket tasarlama uygulamaları, etiket sarf malzemeleri ve mürekkep şeritleri ile otomatik olarak iletişim sağlar. Yazıcının sezgisel, tam renkli dokunmatik ekranı ile yazıcıya takılan mürekkep şeridi, etiket sarf malzemeleri uyum sağlamadığında müşteriye bilgi veren bir etiket ve yazdırma durumu izleyicisi barındırır. Ayrıca Brady etiketleri otomatik şekilde ortalanan bir rulo tutucusuna ve otomatik kalibrasyon ile etiket kurulumu avantajına sahiptir. Yaygın endüstriyel bağlantı senaryoları için birtakım standart bağlantı noktaları da yine yazıcının sahip olduğu donanımlar arasındadır.

YAZDIRMA HIZI 300 DPİ'DE 300 MM SANİYE

BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı’nda 300 ve 600 dpi yazdırma seçenekleri mevcut. Endüstriyel sınıf etiketlerde canlı ve yüksek kaliteli yazdırma sunan üründe, yazdırma olanağını 5 ve 110 mm arasında değişebiliyor. Aynı zamanda 32 bit ve 800 Mhz'lik güçlü bir dahili yazıcı işlemcisi ile çalışan yazıcının yazdırma hızı, 300 dpi'de 300 mm/saniyeye varıyor. Ürünün değiştirilebilir merdanesi, çok fazla kullanıldıktan sonra bile verimi en üst düzeyde tutmayı sağlar.

FARKLI VE ÇEŞİTLİ ETİKETLER

BradyPrinter i5100’ün kullanıcıyı memnun eden diğer özellikleri ile şöyle: 70 etiket malzemesi, 1200'ü aşkın stok etiket parçası ve kişiselleştirilebilen etiket malzeme ve parçaları yazdırır. Ayrıca yazıcının uygulamaları arasında farklı ve özel ürün etiketleri, elektronik aletler ile PCB etiketleri, lojistik ve varlık takip etiketleri, kablo ve bileşen tanımlama etiketleri yanı sıra laboratuvar numunesi etiketleri de yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 15:32
YORUM EKLE

Kontek

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını