banner1065
x

Girşimciler fikirlerini Enerjisa ile paylaşıyor

Enerjisa, İTÜ Arı Teknokent ile işbirliği gerçekleştirerek girişimcilerin enerji sektörüyle ilgili yenilikçi fikirlerini bir araya getirdi.

Girşimciler fikirlerini Enerjisa ile paylaşıyor
EndüstrideAra - Haber Detay

İTÜ Arı Teknokent ve Enerjisa’nın işbirliği, enerji sektörüyle ilgili yenilikçi fikirleri olan girişimcilerin ilgisini çekti. Bu fikirler İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi’nin web sitesinde toplandı. Başarılı 4 fikir Enerjisa Girişimcilik Özel Ödülü ile taçlandırılırken toplam 200 bin TL ödül dağıtıldı.

İNOVATİF FİKİRLERE DESTEK

Enerjisa, kurumiçi girişimcileri Nar Kurumsal Girişimcilik Programı ile 2015 yılından beri destekliyor. Bu yıl ise bir ilki hayata geçirerek enerji sektörüyle ilgili inovatif fikirleri bir araya getirmek için İTÜ Arı Teknokent ile işbirliği yaptı ve birçok yenilikçi fikre ulaştı. Kadın girişimcilerden de proje beklediklerini söyleyen Enerjisa Enerji CEO’su Ziya Erdem, seçilecek projelerde hangi özelliklere dikkat ettiklerini de ifade etti. Seçilecek projenin öncelikle müşteri odaklı olmasının önemsediklerini ifade eden Erdem, diğer kriterleri şu şekilde sıraladı: “Seçeceğimiz projelerde bazı kriterleri baz alarak hareket ediyoruz. İlgili projenin sürdürebilir olması, müşteri odaklı hareket etmesi, teknolojiyi barındırması ve kadın girişimcilerin bu sürecin bir parçası olması gibi özelliklere önem gösteriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 14:03
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler