banner686
x

Fluke ii900 Sonik Endüstriyel Görüntüleme Cihazı

Fluke ii900 Sonik Endüstriyel Görüntüleme Cihazı, hava sızıntılarını tamamen önlüyor. Özellikle gürültülü üretim tesislerinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Fluke ii900 Sonik Endüstriyel Görüntüleme Cihazı
Endüstri 4.0

Genişletilmiş bir görüş alanı sunmak için bir dizi mikrofonla donatılmış olan el tipi Fluke ii900 Sonic Industrial Imager, bakım ekiplerinin gürültülü ortamlarda bile basınçlı hava sistemlerinde hava, gaz ve vakum sızıntılarının yerini hızlı ve doğru bir şekilde belirleyebilmesini sağlıyor. Özellikle gürültülü üretim tesisleri için tasarlanmış yeni SoundSight™ teknolojisi, kolayca öğrenilebilir ve uygulanabilir. 

7 inçlik LCD dokunmatik ekran ile sızıntının yeri hızla belirleniyor. Görsel materyalin üzerine bir SoundMap™ yerleştiriliyor. Sade ve sezgisel arabirim ile teknisyenler, arka plandaki yüksek gürültüyü filtreleyerek sızıntının ses frekansını ayırt edebiliyor. Ekip, yoğun çalışma durumunda bile tesisin tamamını birkaç saat içinde inceleyebiliyor. Artık verimli çalışma sağlamak ve çalışma maliyetini azaltmak için gereken hava sızıntısı onarımlarını hızlı ve kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Görüntüler, raporlama amacıyla kaydedilebilir ve dışa aktarılabilir.  Hava sızıntıları asla gözden kaçmıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 17:54
YORUM EKLE

Enerji

Proses Zirvesi

Dergiler
Partnerler