banner1322
x

EWE Enerji’den sosyal sorumluluk buluşması

EWE Enerji, huzurevi sakinleri ile Sevgi Evleri’ndeki çocukları panayırda bir araya getirerek keyifli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

EWE Enerji’den sosyal sorumluluk buluşması
Endüstri 40 Zirvesi

EWE Enerji, Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde hem huzurevi sakinlerini hem de Sevgi Evleri’nde yaşayan çocukları bir araya getirerek panayır etkinliği düzenledi. İlgili etkinliğe valilik, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Maltepe Kaymakamlığı düzeyini temsil eden davetliler katılırken organizasyonda renkli görüntüler yaşandı. 

FASIL EKİBİYLE HUZUREVİ KOROSU BİR ARAYA GELDİ 

Panayır, huzurevinin bahçesinde düzenlendi ve burada pamuk şekerden patlamış mısıra, macundan salebe kadar geleneksel lezzetler servis edilerek bahçede gerçek bir panayır havası yaşatıldı. Ayrıca bowling, jenga, top atışı gibi oyunlarla keyifli zamanlar geçirildi.  Panayırın en renkli anlarından biri de fasıl ekibinin sahneye çıkmasıyla yaşandı. Fasıl ekibine, huzurevi sakinleri tarafından kurulan koronun da katılmasıyla birlikte söylenen her şarkı büyük alkış aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan EWE Enerji Genel Müdürü Özkan Akyıldız, geçen yıl Maltepe Huzurevi sakinleriyle kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiklerini hatırlatarak bugün ise toplam dokuz huzurevinden 350 büyüğün ve Sevgi Evleri’nden 45 küçüğün bir araya geldiğini söyledi. Bu organizasyondan dolayı çok mutlu olduklarının altını çizen Akyıldız, EWE Enerji olarak kurum kültüründe yer alan sosyal sorumluluk projelerini sürdürülebilir kılmaya önem verdiklerini ve her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaya gayret ettiklerini belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 16:40
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını