EPDK Başkanı Yılmaz'ın acı kaybı

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz'ın hayatını kaybeden babası Türkmen Yılmaz'ın cenazesi, Gaziantep'in Nizip ilçesinde toprağa verildi. Cenaze törenine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca da katıldı .

EPDK Başkanı Yılmaz'ın acı kaybı
Endüstrideara

GAZİANTEP (AA) - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz'ın hayatını kaybeden babası Türkmen Yılmaz'ın cenazesi, Gaziantep'in Nizip ilçesinde toprağa verildi.

Gaziantep'te tedavi gördüğü özel bir hastanede 89 yaşında vefat eden Türkmen Yılmaz için, ilçeye bağlı Kesiktaş Mahallesi'ndeki camide tören gerçekleştirildi.

Cenaze törenine EPDK Başkanı Yılmaz, akrabaları ile yakınlarının yanı sıra, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Gaziantep Valisi Davut Gül, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu ile vatandaşlar da katıldı.

Türkmen Yılmaz'ın naaşı, İl Müftüsü Ahmet Çelik tarafından öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra, dualar eşliğinde mahalle mezarlığında defnedildi.

 EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz cenaze namazı öncesinde, baba evine giderek burada gelen taziyeleri kabul etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 18:06
YORUM EKLE

Kontek

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını