Enerji yönetimi Dicle EDAŞ'ı ziyaret etti

ANKARA (AA) - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı olan Abdullah Tancan, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz ve EPDK yetkilileri, Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'ye (Dicle EDAŞ) bir ziyaret gerçekleştirdi.

Enerji yönetimi Dicle EDAŞ'ı ziyaret etti
EndüstrideAra - Haber Detay

ANKARA (AA) - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı olan Abdullah Tancan, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz ve EPDK yetkilileri, Dicle Elektrik Dağıtım AŞ'ye(Dicle EDAŞ) bir ziyaret gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili olarak Dicle EDAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre, Diyarbakır'daki ziyaret sırasında Dicle EDAŞ'ı bünyesinde bulunduran Eksim Yatırım Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Tivnikli ile Dicle Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atalay da hazır bulundu.

Bahsi geçen ziyarette, Atalay, 2013'te şirketin özelleştirilmesinden bu yana yapılan yatırımlar, kaçakla mücadele,firmanın karşılaştığı zorluklar ve teknolojik yeniliklerle ilgili bir sunum yaptı.

Bakan Yardımcısı Tancan ise Dicle EDAŞ'ın zor koşullar altında yapmış olduğu çalışmaların takdirle karşılandığını dile getirerek, uygulamaların kamuoyuna doğru anlatılması ve sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verilmesi gerektiğini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 14:45
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler