banner1322
x

Enerji, elektrik ve elektronik sektörleri bir araya geliyor

Bu sene 14 – 17 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan WIN EURASIA, elektrik, enerji ve elektronik sektörlerinin farklı uygulamalarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Enerji, elektrik ve elektronik sektörleri bir araya geliyor
Enerji Zirvesi

Yenilenen konseptiyle ve farklı temalarıyla bu yıl misafirlerini hazırlamayı planlayan WIN EURASIA, elektrik, enerji ve elektronik sektörlerini bir araya getirmeyi planlıyor. Elektrik enerjisi üretim sistemlerinden güç tedariğine, iletimden dağıtıma, yönetimden depolanmaya kadar farklı başlıkları incelemeyi hedefleyen Industrial Energy Systems EURASIA, sektörün önemli isimlerini de bir araya getirecek. 

ÖZEL SUNUMLAR GERÇEKLEŞECEK

Bu yıl organizasyonun en önemli tarafı, ziyaretçiler için düzenlenecek olan özel sunumlar.  ETMD Derneği’nden Prof. Dr. İsmail Kaşıkçı’nın “Elektrik Tesislerinde Güvenlik ve Kısa Devre Hesapları” konulu seminerinin yanı sıra firmalarda ziyaretçilerin ilgisini çekecek farklı konularla sunumlar düzenlenecek. Konuyla ilgili bilgi veren Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Alexander Kühnel, konvansiyonel kaynaklardan yenilenebilir enerjiye kadar farklı güç üretimi modellerinin IES EURASIA’nın ana konuları arasında yer aldığını söylerken ayrıca iletimden depolamaya kadar tüm teknolojilerin konuşulacağını da ifade etti. Proje ve sistem entegratörlerin ise ziyaretçilere büyük yarar sağlayacağının altını çizen Kühnel, özel temalı etkinliklerin, panellerin, kurumsal faaliyetlerin sektöre hareket katacağını da sözlerine ekledi. 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 12:07
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını