banner1322
x

Enerji devi, elektrikli şarj istasyon ağı genişletiyor

Elektrikli şarj istasyonlarıyla elektrikli araçların yaygınlaşmasına katkı sağlayan Zorlu Enerji Solutions, İzmir’de iki farklı noktada daha şarj istasyonu açtı.

Enerji devi, elektrikli şarj istasyon ağı genişletiyor
Endüstrideara

Zorlu Enerji, kullanımı gittikçe yaygınlaşan elektrikli araçlar ve şarj istasyonları ile ilgili önemli projeler geliştirmeye devam ediyor. Markanın 2018 yılında kurduğu Zorlu Energy Solutions (ZES), elektrikli araçlar için şarj istasyonlarını hayata geçirmeye devam ediyor. Şehir içi ve şehir dışı seyahatlerde elektrikli araçların ulaşımını kolaylaştırmak adına çalışmalar yürütürken aynı zamanda kişilerin kesintisiz sürüş deneyimi sağlamalarına yardımcı oluyor. Son dönemde İzmir ve Manisa olmak üzere iki farklı noktada daha şarj istasyonu açan Zorlu Enerji Solutions, belli bir süre için kullanıcılara ücretsiz hizmet sunacak.

İSTASYON SAYISI 23’E ULAŞTI

Zorlu Enerji Solutions’un İzmir, Manisa, Afyonkarahisar, Uşak, Eskişehir, Bilecek, Kocaeli, Bursa ve İstanbul gibi şehirlerde elektrikli şarj istasyonları bulunuyor. Toplam da 23 adet istasyona ulaşan Zorlu Enerji, elektrikli araç ekosistemine katkı sunarak birçok markanın Türkiye pazarına girme sürecini de hızlandırmayı hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 15:28
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını