banner1322
x

Endüstriyel incelemeler için dayanıklı taşınabilir termal kamera

Sorun ne kadar büyükse o kadar hızlı çözülmesi gerekir. Yeni Fluke Cep Tipi Termal Görüntüleme Cihazı, çalışma zamanı kayıplarını en aza indirmek için gereken gücü herkese sağlıyor.

Endüstriyel incelemeler için dayanıklı taşınabilir termal kamera
Endüstrideara

Her gün rahatça taşınabilecek kadar küçük bir kamera, rahat taşınabilmek özelliği ile ve kir, su gibi dış faktörlere dayanıklılığı kullanıcılarına konfor sunuyor. Ayrıca Yeni Fluke Cep Tipi Termal Görüntüleme Cihazı, 1 metreden düşmeye karşı dayanıklı.  

TERMAL GÖRÜNTÜLERİNİZİ DOĞRU KLASÖRLERE OTOMATİK OLARAK KAYDEDİN

Fluke Connect Asset Tagging (Varlık Etiketleme) özelliği sayesinde artık termal görüntülerinizi sıralama ve düzenleme işlemine zaman ayırmanız gerekmez. Varlığınızın QR kodunu veya barkodunu taramanız yeterlidir; böylece termal görüntünüz ile tarih ve saat damgalı tüm bilgileriniz önceden tanımlanmış klasörlerinize kaydedilir. Dosyaları WiFi yoluyla gönderebilir veya ağa bağlandığınızda ya da USB ile bilgisayara bağlandığınızda bu dosyaların otomatik olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Zamanı geldi. Artık ciddi problemler haline gelmeden sorunları daha etkili bir şekilde kaydedebilir, bulabilir ve raporlayabilirsiniz.

HER SEFERİNDE TERCİH ETTİĞİNİZ TERMAL SEVİYESİNİ ELDE EDİN

Modelin sahip olduğu 3,5 inç LCD dokunmatik ekran görünür ışık görüntüsünü termal görüntüyle birleştiriyor. Ayrıca IR-Fusion™ özelliği sorunları daha kolay tespit etmenizi sağlıyor. Ayarı yapılandırmak için parmağınızı ekran üzerinde kaydırmanız yeterlidir.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 17:20
YORUM EKLE

Legrand

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını