Endüstriyel incelemeler için dayanıklı taşınabilir termal kamera

Fluke PTi120 Cep Tipi Termal Görüntüleme cihazı endüstriyel incelemeler için dayanıklı ve güvenli bir ürün sunuyor.

Endüstriyel incelemeler için dayanıklı taşınabilir termal kamera
EndüstrideAra - Haber Detay

Sorun ne kadar büyükse o kadar hızlı çözülmesi gerekir. Yeni Fluke Cep Tipi Termal Görüntüleme Cihazı, çalışma zamanı kayıplarını en aza indirmek için gereken gücü herkese sağlar. Kolay sorun giderme için savunma hattının en ön cephesinde yer alır. Sorunlarla mücadeleyi bırakın; sorunu önlemeye başlayın.

İŞ BAŞINDA ÇÜNKÜ İŞİNİ İYİ YAPIYOR

Her gün rahatça taşınabilecek kadar küçük bir kamera. Her zaman elinizin altında. Kire ve suya dayanıklıdır. 1 metreden düşmeye karşı dayanıklıdır. Elektrikli ekipman, makine ve diğer varlıkların sıcaklıklarını hızlıca ölçebilmeniz için geliştirilmiş termal incelemeler artık cebinizde.

TERMAL GÖRÜNTÜLERİNİZİ DOĞRU KLASÖRLERE OTOMATİK OLARAK KAYDEDİN

Fluke Connect Asset Tagging ürününde Varlık Etiketleme özelliği bulunuyor. Bu özellik ise termal görüntülerin sıralama ve düzenleme işlemi için ayırmanız gereken zamanı ortadan kaldırıyor. Varlığınızın QR kodunu veya barkodunu taramanız yeterlidir; böylece termal görüntünüz ile tarih ve saat damgalı tüm bilgileriniz önceden tanımlanmış klasörlerinize kaydedilir. Dosyaları WiFi yoluyla gönderebilir veya ağa bağlandığınızda ya da USB ile bilgisayara bağlandığınızda bu dosyaların otomatik olarak yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Zamanı geldi. Artık ciddi problemler haline gelmeden sorunları daha etkili bir şekilde kaydedebilir, bulabilir ve raporlayabilirsiniz.

HER SEFERİNDE TERCİH ETTİĞİNİZ TERMAL SEVİYESİNİ ELDE EDİN

3,5 inç LCD dokunmatik ekranda, görünür ışık görüntüsünü termal görüntüyle birleştirerek sorunları daha kolay tespit etmenizi sağlayan IR-Fusion™ özelliği bulunur. Ayarı yapılandırmak için parmağınızı ekran üzerinde kaydırmanız yeterlidir.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 18:20
YORUM EKLE

Radyo

Vat

Dergiler