banner1114
x

En Yeşil Ofisler Araştırmasının lideri Limak Enerji oldu

Limak Enerji Şirketleri ‘En Yeşil Ofisler’ araştırmasının ilk iki sırasında yerini aldı. Limak Enerji, bugüne kadar birçok çevreci projeyi hayata geçirdi.

En Yeşil Ofisler Araştırmasının lideri Limak Enerji oldu
Robot Zirvesi

Her yıl “En Yeşil Ofis” araştırmasını hayata geçirerek bu alandaki duyarlı firmaları ön plana çıkaran enVision, bu sene rotasını elektrik sektörüne çevirdi. Bugüne kadar birçok çevreci projeyi hayata geçiren Limak Enerji, araştırmanın ilk iki sırasında yerini aldı.

ÇEVRECİ PROJELER GÜNDEMDE

Limak Enerji, geliştirdiği çevre dostu projelerle enerji alanında önemli sonuçlar elde etti. Öncelikle 7 bin 118 ağacın doğada kalmasını sağlayan Limak Enerji, ayrıca geçtiğimiz aylarda başlatmış olduğu “Yeşil Dönüşüm Ormanları” Projesi ile de 50 ton kağıda denk gelen 4 bin ağacın doğaya dönmesine öncülük etmeyi planlıyor.

LİSTENİN İKİNCİ SIRASINDAKİ İSİM UEDAŞ

4 bin 525 ağacın doğada kalmasını sağlayan ve 58 milyon litre suyun tasarrufunu sağlayan UEDAŞ, listenin ikinci sırasında yerini alan isim oldu. UEDAŞ, ağaçların doğada kalmasını sağlayarak aynı zamanda 3 bin 286 ton karbondioksit salınımı ile 232 ton katı atık oluşumunun da öne geçti. Böylelikle, 97 milyon adet A4 kağıdın çöpe gitmesine engel oldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 10:31
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Aha

Dergiler