banner1339
x

Elektronik ve elektrikli cihazları büyük bir esneklikle etiketleme

Elektrikli ve elektronik cihazlardaki kritik ve pratik talimat etiketleri güvenlik, uyumluluk ve kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Brady Corporation, gelişmiş teknolojiler sayesinde en üst düzey esneklikte tasarlanıp yazdırılabilecek eksiksiz bir dizi güvenilir etiket sunar.

Elektronik ve elektrikli cihazları büyük bir esneklikle etiketleme
Robot Zirvesi

Daha fazla sayıda özel karakter, sembol, işaret ve logo ile her alfabeden harflere olanak tanıyan son derece hassas yazdırma işlevi sayesinde cihaz etiketlerine daha fazla bilgi yerleştirilebilir. Bu özellik, etiket içeriğinde daha fazla esneklik sağlar ve şirketlerin güvenlik talimatları, uyumluluk bilgileri ve şirket logosu ekleyerek markalama sayesinde müşterilerini daha iyi bir şekilde desteklemesine yardımcı olur. Brady ayrıca maksimum etki ve netlik sağlayacak etiketlerin tasarlanmasına yardımcı olmak için çizim desteği de sunar.


TAMAMEN YAZDIRILIR VEYA TESİSİNİZDE TAMAMLANIR

Etiketler, tamamen yazdırılmış halde ve manuel olarak ya da etiket besleyicisi ve otomatik üretim hatlarındaki mevcut seç ve yerleştir makineleriyle uygulanmaya hazır şekilde sunulabilir. Etiketler ayrıca kısmen önceden yazdırılabilir ve Brady yazıcısı kullanılarak parti kodları, üretim tarihleri veya diğer bilgilerle cihaz üretim tesislerinde tamamlanabilir. Bu işlem, otomatik bir üretimde BSP61 Yazdır ve Uygula Sistemi, BradyPrinter i7100 Endüstriyel Etiket Yazıcı veya ALF14 Etiket Besleyici ile yapılabilir.


MAKSİMUM GÜVENİLİRLİK

Brady etiketleri güvenilirdir ve sıcak, soğuk, nem, aşınma, yağlar ve yağlayıcı maddeler, hava şartları ve kimyasallar gibi en zorlu koşullara maruz kalsalar bile birçok elektronik ve elektrikli cihazın kullanım ömrü boyunca dayanır. Her çeşit yüzeyde yerinden çıkmayan, UL onaylı, güvenilir, çok sayıda etiket malzemesi sunulmaktadır. Brady, uygulamaya dayalı olarak her cihaz için hangi etiket malzemesinin istenen güvenilirliği sağlayacağını belirleyebilir.
  
 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 12:46
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını