banner1339
x

Eaton 9SX kesintisiz güç kaynakları serisini sundu

Eaton, 9SX Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) serilerinin düşük güç değerli modellerinin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da (EMEA) piyasaya sürdü.

Eaton 9SX kesintisiz güç kaynakları serisini sundu
Endüstri 40 Zirvesi

Eaton 9SX UPS, ağ bağlantısı oluşturma, depolama, endüstriyel uygulamalar, medikal uygulamalar ve telekom uygulamalarının yanı sıra IT ve küçük ölçekli veri merkezi altyapıları için yüksek kullanılabilirlik, esneklik ve gelişmiş koruma sağlıyor. Yeni modeller, UPS modellerinin mevcut 5-11 kVA ürün portföyünü 700VA ila 6kVA’ya kadar daha geniş bir güç aralığından genişletiyor ve bu yeni modellerin şu anda kule ve rack tipleri mevcut.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Eaton 9SX serileri Eaton’ın pazar lideri 9130 UPS ürün grubunun devamı olup, 2008 yılında piyasaya sürüldü ve güçlü fiyat ve performans oranıyla biliniyor. 9SX ürün grubu Eaton’ın 9130 ürün ailesinde bulunan özelliklere ek olarak yeni özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında UPS seviyesinde kWh değerlerini izleyerek enerji tüketimi takip eden enerji ölçümü, hızlı ve kesin UPS durum güncellemelerini gösteren yeni parametrelere sahip gelişmiş LCD, ayrıca 9SX ürün grubu tavsiye edilen batarya değiştirme tarihlerinin bilgisi gibi maddeler yer alıyor.

ÇİFT ÇEVRİM TEKNOLOJİSİ

9SX, 0.9 güç katsayısına sahip, bu da bu ürünün ürüne yönelik daha fazla koruma sağlamak için daha yüksek gerçek güç (watts cinsinden) sağladığı anlamına geliyor. Ayrıca, bu ürün dayanıklı topolojisi sayesinde daha da güvenilir olacak şekilde tasarlandı ve güç koşullarını (gerilim ve frekans) sürekli olarak izlemek ve aşırı yük ve UPS’in çalışmaması durumunda otomatik bypass işlemini başlatabilmek için çift çevrim teknolojisini kullanıyor. Sanallaştırmaya hazır Intelligent Power Manager yazılımı ile birlikte kullanıldığında, VMware, vCenter ve Microsoft HyperV gibi sanallaştırma yönetimi platformları üzerinden 9SX’i izlemek ve yönetmek mümkün. Bu da IT profesyonellerinin otomatik felaket yönetimi politikaları, kontrollü kapama, yük atma ve bulut planlayıcı entegrasyonu gibi güç olayları için politikaya dayalı otomasyonu kolayca yapılandırabilmelerini sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 17:16
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını