Dünyada en çok test edilen kablo tavası

Legrand, binalardan data sektörüne kadar birçok alanda güvenliği sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Cablofil ürünü ile tüm özellikleri tek bir üründe bir araya getiriyor.

Dünyada en çok test edilen kablo tavası
Endüstri 40 Zirvesi

Kullanıcıları için özel çözümler üretmek amacıyla çalışan Legrand, hem hassas mühendisliği hem de yüksek kaliteli işlenmiş çelik teli ile dikkat çeken Cablofil tel örgü kablo tavalarını sektöre sunuyor. Dünyada en çok test edilen kablo tavası olma özelliğini sunan ürün, birçok alanda güvenliği sağlarken aynı zamanda esneklik, temizlik, bakım kolaylığı gibi avantajları da beraberinde getiriyor. Cablofil’in öne çıkan özellikleri arasında; Avrupa standartlarına uygunluk, ISO 9001 kalite belgesi, ateşe dayanıklılık, patentli T tipi özel kaynak yapısı, hızlı bağlantı sistemi ve vidasız montaj gibi parametreler öne çıkıyor. 

KABLO TAŞIMA SİSTEMLERİ UZMANI 

Tüm ortamlara rahatça hem elektrik hem de mekanik açıdan adapte olabilen Cablofil, kablo taşıma sistemleri uzmanı olarak dikkat çekiyor. Tüm dünyada yaklaşık 219 bin km’lik kablo tavası montajıyla da güçlü olduğunu ortaya koyuyor. Çevreci yaklaşımı ise onun daha farklı bir konumda yer almasını sağlarken aynı zamanda da sürdürülebilir bir dünya için çalışıyor. Yüzde 100 geri dönüşüm özelliği ve dumanı filtreleyen bir yüzeyi işlemesi ise bu özelliğini ortaya koyuyor. Cablofil, açık yapısı sayesinde maksimum havalandırmayı garanti ederken kablo ısınmasının önüne geçerek tesislere ek enerji tasarrufu sağlıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 18:59
YORUM EKLE

Legrand

Vat

Dergiler