Dicle Elektrik'den iftar buluşması

Dicle Elektrik çalışanlarıyla yöneticilerinin buluştuğu geleneksel ramazan buluşmalarının ilki Diyarbakır'da gerçekleştirildi.

Dicle Elektrik'den iftar buluşması
Endüstrideara

İSTANBUL (AA) - Dicle Elektrik çalışanlarıyla yöneticilerinin buluştuğu geleneksel ramazan buluşmalarının ilki Diyarbakır'da gerçekleştirildi.

Dicle Elektrik'den yapılan açıklamaya göre, dağıtım bölgesinde büyük bir kısmı bölge insanı olan  yaklaşık 6 bin kişiye istihdam imkanı sunan şirket, her ramazanda olduğu gibi sorumluluk bölgesindeki illerin tamamında iftar programları düzenliyor.

Bu seneki ramazan buluşmalarının ilki Diyarbakır'da olurken, etkinlikte Dicle Elektrik'i de bünyesinde tutan Eksim Yatırım Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Tivnikli, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Tivnikli ve Osman Arıoğlu, Dicle Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay, Genel Müdür Murat Karagüzel, Teknoloji ve İnsan Kaynakları Başkanı Kürşad Karaman, Denetim Başkanı Cemal Çelik ve diğer yetkililer, il müdürleri ile yaklaşık bin 700' çalışanı yer aldı

Programda söz alan Eksim Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tivnikli, bu senenin ilk iftarını Diyarbakır'da gerçekleştirdiklerini söyleyerek,  iyi niyet temennilerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 16:29
YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını