Cemdağ ile aydınlanırken tasarruf edeceksiniz

Cemdağ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sina Cem, LED teknolojili ürünler ile enerji verimliliği sağlarken park ve bahçelerde tasarruflu bir şekilde aydınlatma sağladıklarını belirtiyor.

Cemdağ ile aydınlanırken tasarruf edeceksiniz
Endüstri 40 Zirvesi

LED teknolojisi sayesinde konvansiyonel armatürlere oranla en az yüzde 60 enerji tasarrufu sağlama özelliğine sahip Jet Serisi’nin aynı zamanda, teknolojik ürünlerin internet üzerinden diğer cihazlarla iletişim halinde olduğunu belirten Cemdağ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sina Cem, bu sayede, internet üzerinden takip kolaylığı, otomasyon, astronomik saat sistemi sayesinde istenilen saatlerde açma -kapama-kısma özelliği ile tasarruf oranını yüzde 80’e kadar arttırdığını söylüyor.

1968'DEN BERİ CEMDAĞ KALİTESİ

Sina Cem, doğru şekilde yapılamayan kentsel aydınlatma sebebi ile yapay ışığın atmosfere zarar verdiği “Işık Kirliliği”ne karşı çözümler sunduklarını da vurgulayarak, ışık kirliliğine karşı uluslararası bir otorite olan Darksky Assosiation’a üye ilk Türk firması olduklarını hatırlattı. Cemdağ, aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda yenilikçi ve çevreci çözümler üretme çalışmalarını 1968’den bu yana sürdürüyor. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 50 bin 700 m² alanda kurulu dört üretim tesisinde Cemdağ, etkin, hızlı ve yüksek kapasiteli üretimiyle iç pazardaki birçok segmentte pazar liderliğine sahip.

YORUM EKLE

Legrand

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını