banner1322
x

Bu kabinet küçük alanlarda verimli kullanım sunuyor

Evoline dikili tip kabinet ile küçük alanlarda verimli şekilde kullanılıyor. Evoline, 1000 kg taşıma kapasitesiyle kabinet kavramına yeni bir boyut kazandırıyor.

Bu kabinet küçük alanlarda verimli kullanım sunuyor
Endüstri 40 Zirvesi

Estap, Ar-Ge destekli inovasyon harikası yeni nesil ürünü Evoline dikili tip kabinetleriyle sektördeki farkını ortaya koyuyor. Ana profili mekanik direnci artıracak şekilde tasarlanan Evoline, 45˚’lik açıya sahip 6 bükümden oluşmasının yanı sıra var olan havalandırma sisteminin alan kaybını önlemek için tavan sacı yüzeyine olan teması en aza indiriyor.


1000 KG TAŞIMA KAPASİTESİ
Estap, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Evoline dikili tip kabinet ile sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını bir kez daha kanıtlıyor. Estap mühendisleri tarafından ana profili mekanik direnci artıracak şekilde tasarlanan estetik görünümlü Evoline, 45˚’lik açıya sahip 6 bükümden oluşuyor. Var olan havalandırma sisteminin alan kaybını önlemek için tavan sacı yüzeyine teması en aza indiren Evoline, 4 farklı köşeden temasla sabitleniyor. 600 mm. genişliğindeki kabinlerde 2 adet, 800 mm. genişliğindeki kabinlerde 3 adet kablo girişiyle bütünleşen Evoline, 1000 kg taşıma kapasitesiyle kabinet kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Yaylı menteşe sistemine sahip olmasıyla kullanıcısına kolay sökülebilme olanağı tanıyan Evoline; Fan Sistemi, Dikey Kablo Düzenleyicisi, Dikey Kablo Tavası, Tekerlek/Pinyon Ayak Grubu, Sabit ve Hareketli Raflar, Aydınlatma Modülü, Topraklama Sürekliliği ve Zemine Sabitleme Kiti aksesuarlarıyla kullanıcısının beğenisini kazanıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 12:25
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını