Akıllı fabrikalara katma değer katıyor

Sanayi 4.0 evresinin akıllı fabrikalarına hızlı entegrasyon, üretkenlik, esneklik ve verimlilik konularında Mitsubishi Electric, artı değer sunuyor.

Akıllı fabrikalara katma değer katıyor
Robot Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Sanayi 4.0 evresinin akıllı fabrikalarına hızlı entegrasyon, üretkenlik, esneklik ve verimlilik konularında Mitsubishi Electric, artı değer sunuyor.

Mitsubishi Electric tarafından yapılan açıklamaya göre, gıda, ilaç, otomotiv, beyaz eşya gibi çok sayıda alanda hizmet sunan Mitsubishi Electric, ambalaj sektöründe de iddialı ürünleri ve mühendislik deneyimiyle öne plana çıkıyor.

Mitsubishi Electric, dolum, etiketleme, dikey ve yatay paketleme, dağıtıma hazırlık gibi paketleme disiplinlerinin tamamını kaplayan çözümler üretiyor.

Hızlı üretim, dozajlama ve paketlemenin olduğu sektörlerde pek çok robotlu çözüm sunan Mitsubishi Electric, yüksek hassasiyette ve yüksek hızlı, kolay programlanabilen ve kullanılabilen, maliyet tasarrufu sunan ve tüm bu yönleri ile fabrikalara sorunsuz üretim imkanı olanağı sunan paketleme çözümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 16:35
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını