Açık deniz uygulamaları için tasarlanan anahtarlama panosu

Schneider Electric’in açık deniz uygulamaları için tasarladığı anahtarlama panosu WI 72.5 kV, rüzgar türbinlerinin ve trafo uygulamalarının ihtiyacını karşılıyor.

Açık deniz uygulamaları için tasarlanan anahtarlama panosu
Robot Zirvesi

Schneider Electric açık deniz uygulamaları için anahtarlama panosu geliştirdi. WI 72.5 kV anahtarlama panosu sunduğu güvenliği ve düşük maliyeti ile dikkat çekiyor. Anahtarlama panosunun sunduğu teknolojinin en önemli özelliği açık deniz rüzgar türbinlerinin ve trafo uygulamalarının ihtiyacını karşılaması. Ayrıca hafifliği ve küçük boyutu ile güç üretimi sorunlarının önüne geçmesi. Ürünün gelişmiş sensörleri de bağlantılı izleme için gerçek zamanlı veri sunuyor.

“ANAHTARLAMA TEKNOLOJİSİNİN EN GÜNCEL İNOVASYONU”

Schneider Electric’in en yeni WI anahtarlama panosu 72,5 Kv ürünü, açık deniz uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilecek bir teknoloji sunuyor. Yeni ürün hakkında bilgi veren Schneider Electric Enerji Ekipmanı ve Trafolar’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Thierry Tricot, kompakt ve hafif yüksek gerilim anahtarlama donanımı tasarımının açık deniz uygulamalarında karşılaşılan kısıtlamalara göre optimize edildiğini ifade ediyor. Ayrıca birinci sınıf güvenlikle açık deniz rüzgar türbini operatörlerine de avantaj sunduğunu dile getiriyor. Tricot avantajları ise şu sözlerle dile getiriyor: “WI 72.5 kV anahtarlama panosu teknolojisi açık deniz rüzgar türbinlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu yeni WI YG anahtarlama donanımı, dış platformlardaki elektrik sistemlerini optimize etmek amacıyla açık olarak birlikte çalışabiliyor. Schneider Electric’in IoT özellikli sistem mimarisi ve platformu olan EcoStruxure™ ile birlikte de kullanılabiliyor. EcoStruxure, kullanıcılarına güvenlik, güvenilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve bağlanabilirlik etrafında gelişmiş değerler sunuyor.”

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 18:31
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını