55 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor

Türkiye'de ve dünyada kalite çizgisinden ödün vermeden reaktör, transformatör, enerji kalitesi gibi çözümlerle ticari faaliyetlerine devam eden Elektra Elektronik, transformatör üretimi amacıyla 1982 yılında kurulmuştur.

55 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor
Endüstrideara

Sektöre sunduğu çözümlerin tasarımı ve üretimini kendi insan kaynaklarıyla gerçekleştiren Elektra Elektronik 37 yıllık deneyimin getirdiği bilgi birikimiyle, Türk Elektronik sanayisinin gerçek anlamda Ar-Ge çalışmalarında bulunan firmaları arasında ön sıralarda konumlanıyor.

Elektra Elektronik’in bugün Türkiye’nin yanı sıra Asya ve Çin’de de ofisi bulunuyor.

İnşaat, endüstri, raylı sistemler, otomasyon, medikal, askeriye, denizcilik ve benzeri sektörlerin önde gelen firmalarının çözüm ortağı olan firma, 55 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Elektra Elektronik, geçtiğimiz aylarda 90 yıldır düzenlenen, Kuzey yarımkürenin en önemli teknoloji etkinliği olarak kabul edilen Chicago Endüstri Fuarı’na katıldı.
Dünyanın altı kıtasına ihracat yapan Elektre, Amerika pazarı için gerekli olan UL sertifikasını da aldı ve ürünlerini bu pazara da sokmak için IMT 2018 fuarına katıldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 09:04
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını