banner1322
x

Zor akışkanların kontrolünü sağlıyor

STARVALVE, agresif ve korozif akışkanlar başta olmak üzere her türlü akışkanın kontrolünde kullanılan vana ve aktüatör uygulamalarıyla ilgili çözümler sunuyor.

Zor akışkanların kontrolünü sağlıyor
Enerji Zirvesi

STARVALVE, hem pnömatik ve elektrik aktüatörlü hem de manuel kontrollü, U-PVC, C-PVC, PP-H ve PVDF gibi thermoplastik malzemelerden üretilmiş olan kelebek vanalar, küresel vanalar, diyaframlı vanalar, çekvalfler, boru ve ek parçaları ile oldukça geniş ürün gamına sahip.

PTFE/PFA (Teflon) kaplı vana çeşitlerinin üretimini de yapan STARVALVE, döküm ve paslanmaz malzemelerden imal edilmiş olan vana çeşitlerini de üretiyor.

Kimya tesisleri başta olmak üzere bu ürünler, bakır fabrikaları, arıtma sistemleri,  gübre fabrikaları, demir çelik fabrikaları, kaplama tesisleri, gıda ve ilaç tesisleri,  yat ve gemi inşa tersaneleri, maden tesisleri, akü tesisleri ve enerji santralleri gibi ağır endüstriyel uygulamalarda güvenle kullanılıyor.
Bunların yanı sıra, 100’den fazla ürünü ile sekizden fazla sektöre hizmet veren firma, uluslararası yüksek standartlarda üretim yapıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 09:28
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını