banner1322
x

YENİ ŞİRKET SATIN ALDI, MÜKEMMELİYET MERKEZİ KURACAK

MITmacher GmbH'yi satın alan Interroll, sistem entegratörlerini daha iyi desteklemek adına yeni bir Yazılım ve Elektronik Mükemmeliyet Merkezi kuruyor.

YENİ ŞİRKET SATIN ALDI, MÜKEMMELİYET MERKEZİ KURACAK
Robot Zirvesi

Avusturya, Linz'deki MITmacher GmbH'yi satın aldığını duyuran Interroll, söz konusu satın almayla birlikte gelecekte yeni Küresel Yazılım ve Elektronik Mükemmeliyet Merkezi inşası için önemli bir adım atmış oldu.

YAZILIM VE ELEKTRONİĞE ODAKLANACAK

Firma, ilgili varlıkların yanı sıra, malzeme işleme ve Nesnelerin İnterneti'ne (IoT) odaklanan yazılım geliştirme, elektronik, mekatronik ve mühendislik alanlarında güçlü bir geçmişe sahip yüksek nitelikli bir
mühendis ve uzman ekibini devralıyor.

Yeni CoE, kontroller, yazılım ve elektronik çözümlerle ilgili küresel ve ürünler arası sorumlulukları üstlenecek şekilde tasarlanacak.

Yeni kurulum kapsamında şirket, danışmanlık uzmanlığıyla daha önce var olan bir dizi projeyi de desteklemeye devam edecek.

ŞİRKETİN ADI DEĞİŞTİRİLECEK

MITmacher GmbH'nin kurucusu Andreas Eglseer, yeni küresel CoE'nin Genel Müdürü olarak atanacak.

Mekatronik ve işletme yönetimi diplomasına sahip olan ve 2015 yılının başında şirketi kuran 42 yaşındaki Eglseer, Interroll Group'un Ürün ve Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Jens Strüwing'e rapor verecek.

Şirketin adı Interroll Software & Electronics GmbH olarak değiştirilecek ve Linz'deki yeni tesislerinde faaliyet göstermeyi sürdürecek.

"KONTROL VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ ÖNEM KAZANIYOR"

Söz konusu satın alıma ve Mükemmeliyet Merkezine ilişkin konuşan Jens Strüwing, şu ifadeleri kullandı:

"Yazılım ve elektroniğe daha güçlü bir şekilde odaklanan Interroll, gelecekte daha modüler ve sofistike bir teknoloji platformu sağlayarak sistem entegratörlerini desteklemede daha büyük bir sorumluluk üstleniyor. Pazar talebi, kontrol ve yazılım çözümlerinin müşterilerimize ve son kullanıcılarımıza değer katmak için giderek daha önemli bir rol oynadığını gösteriyor. Bu yörüngedeki faaliyetlerimizi hızlandırmamızın ve Linz'deki yeni Küresel Yazılım ve Elektronik Mükemmeliyet Merkezi ile yetkinliklerimizi genişletmeyi dört gözle beklememizin sebebi bu."

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 10:30
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını