banner1322
x

YEMEKSEPETİ'NE 4 MERKEZ BÖLGE DEPOSU KURDU

Yemek Sepeti Banabi'nin tüm ürünleri için mal kabul süreçlerini kontrol etmek amacıyla CEVA Lojistik tarafından 4 merkez bölge deposu hayata geçirildi.

YEMEKSEPETİ'NE 4 MERKEZ BÖLGE DEPOSU KURDU
Robot Zirvesi

Online yemek sipariş ve paket servis sitesi Yemeksepeti'nin market servisi Yemek Sepeti Banabi'nin tüm ürünleri için, mal kabul süreçlerini kontrol etmek amacıyla CEVA Lojistik tarafından 4 merkez bölge deposu kuruldu.

İSTANBUL, ANKARA VE İZMİR'DE KONUMLANDI

CEVA, firmanın son kullanıcılarına hizmet sunmak adına kullanmış olduğu Türkiye çapındaki 170 dağıtım noktasında, bölgesel bayi veya distribütörler aracılığıyla satın aldığı tüm ürünler için sürekli mal kabul işlemi yapılması talebiyle harekete geçti.

Bu kapsamda söz konusu sürecin tek bir noktadan yapılması ve mal kabul süreçlerini kontrol altına alınması amacıyla İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara ve İzmir olmak üzere 4 merkez bölge deposu faaliyete geçirildi.

DAĞITIM NOKTALARINA TAŞIMA İŞLEMİNİ DE ÜSTLENECEK

Ayrıca CEVA, 4 yerde bulunan merkez depolardan şirketin dağıtım noktalarına taşınması konusunda da destek vererek, bu faaliyetlerin yürütülmesini de gerçekleştirecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021, 13:42
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını