banner1322
x

SERTRANS LOGİSTİCS’TEN ALMANYA’YA BÜYÜK YATIRIM

Sertrans Logistics, yurt dışı büyüme hedefleri doğrultusunda yatırım yapmayı sürdürüyor. Firma, son olarak Almanya’da 5 bin metrekare büyüklüğünde depo açtı.

SERTRANS LOGİSTİCS’TEN ALMANYA’YA BÜYÜK YATIRIM
Enerji Zirvesi

Sertrans Logistics, tedarik zinciri yönetiminde faaliyet göstermeye ve yatırım yapmaya devam ediyor. Firma sonra olarak Almanya’da 5 bin metrekare büyüklüğünde yeni bir depo açtı.  Yurt dışına açılmak isteyen Türk markaların lojistik operasyonlarını bu depo üzerinden yönetecek olan Sertrans Logistics, yeni deposuyla özellikle Almanya ve çevre ülkelerde pazar payını hızla artırmayı hedefliyor.
 
2, 5 MİLYON AVRO YATIRIM GERÇEKLEŞTİRDİ

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Keleş, “Sertrans Logistics olarak Almanya’da 2,5 milyon avro yatırımı hayata geçirerek 5 bin metrekare büyüklüğünde bir depo açtık. Almanya deposu uluslararası nakliyede bir hub olacağı gibi, aynı zamanda e-com ve e-ihracat alanında da hizmet vereceğimiz bir merkez olacak. Almanya'nın yanı sıra Avrupa'da yakın bir zamanda ikinci depomuzu da açacağız. Yurt dışında açacağımız her bir depo özellikle yurt dışına açılmak isteyen Türk markaları için büyük imkân sunacak.  Zira artık onların ihtiyaçlarını daha yakından bilen ve bunlara yönelik çözümleri hızlı bir şekilde ortaya koyacak bir muhatapları olacak. Türk markalarının yurt dışında büyümelerine destek vereceğiz. Bu sektörde hizmet veren her şirket birer dış ticaret elçisi gibi çalışmak durumunda. Sertrans olarak biz de bu anlayışla yolumuza devam ediyoruz” dedi.    
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını