Şenpiliç: “Univera iyi bir partner”

Müşterilerinin satış, lojistik ve servis konularında dijitalleşmesini sağlayan Univera, başarı hikayelerine Şenpiliç ile bir yenisini daha ekledi.

Şenpiliç: “Univera iyi bir partner”
Endüstrideara

Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız danışmanlık kuruluşu Promotion Optimization Institute’nin yayınladığı POI Retail Execution raporunda üç yıldır (2016, 2017 ve 2018 raporları) konusunda dünyanın en iyi beş yazılım firması arasında yer alan Univera; son dönemde Şenpiliç’e raf ömrü noktasında çözüm sundu. Yazılımlarını kendi Ar-Ge merkezinde üreten firmanın CEO’su Cüneyt Ersin “Kendi Ar-Ge Merkezimizde ürettiğimiz yazılımlar sayesinde iş süreçleri için A’dan Z’ye çözüm sunuyoruz. Farklı sektör ihtiyaçlarına yönelik olarak Çoklu Kanal Satış Yönetimi, İş Ortağı Yönetimi, Mobil Ekip Yönetimi, Depo ve Üretim Yönetimi, Sahadan Veri Toplama, Tedarik Yönetimi gibi konularda iş süreçlerinin hızlı ve minimum hata ile gerçekleşmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak proje için gerekli olabilecek yazılım, donanım ve profesyonel hizmetler konularında hizmet sunuyor ve maksimum fayda sağlıyoruz. Bugün, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde, direkt ya da çözüm ortaklarımız aracılığı ile projeler yürütüyoruz.” dedi.

“HEM YAZILIM HEM DE DONANIM KONUSUNDA İHTİYAÇLARI KARŞILIYOR”

Şenpiliç’te yaptıkları uygulama ile ilgili olarak açıklamada bulunan Şenpiliç Satış İşkolu Genel Müdür Yardımcısı Faik Üçer; Univera için şu cümleleri kulladı: “Satış açısından, raf döngüsü neredeyse bir gün olan bir ürün grubu ile çalışıyoruz. Dolayısıyla sattığımız ürünler, hızlı tüketim ürünleri içerisinde raf dönüş hızı en yüksek ürün grubu içerisinde yer alıyor. Bu nedenle ürün satış hızına uygun olacak şekilde satış ile birlikte önce ‘Big Data’nın oluşabilmesi ve sonrasında da oluşan bu ‘Big Data’nın aynı hızla değerlendirilmesi gerekiyor. Yanlış veri ve verinin eksik değerlendirilmesi için sürdürülebilir olmasına negatif etki yaparken, hatalı kararlara ve düşük karlılığa da sebep olabiliyor. Bilginin karlılıkla özdeş olduğu günümüzde, bu husus bizim için oldukça önemli. Aynı zamanda gelişen teknolojiler ile gıda ürünlerinin raf ömrü kısalan tek kavram bilginin kendisidir. Panorama raf ömrü gittikçe kısalan bilgiye, hızlı bir şekilde ulaşmamız konusunda oldukça fayda sağlıyor. Univera dinamik ve gelişime açık bir çözüm ortağı. Müşteri deneyimleri ile oluşmuş bilgi birikimini iyi anlıyor ve kendisini bu konuda sürekli geliştiriyor. Sahada çalışan ekibi deneyimli ve müşteri memnuniyetini merkeze almış bir felsefede çalışıyor. Univera’nın hem yazılım hem de donanım konusunda ihtiyaçları karşılaması ve gelişen pazara hızlı adaptasyonu iyi bir partner olarak tanımlanması açısından son derece önemli. Univera’ya bu özelliklerini geliştirerek daha da markalaşacağı nice uzun başarılı yıllar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 15:16
YORUM EKLE

Endaş - Ana Sayfa

Berrmak

Dergiler