banner1322
x

SENDEO DİYARBAKIR TRANSFER MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTI

Koç Holding’in “kaliteli hizmet” anlayışıyla sektöre yeni bir soluk getiren markası Sendeo, hizmet bölgesine Diyarbakır’ı da ekledi.

SENDEO DİYARBAKIR TRANSFER MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTI
Enerji Zirvesi

Koç Grubu’nun dağıtım ve teslimat sektöründe faaliyet gösteren ve son noktaya dağıtım gerçekleştiren markası Sendeo, Diyarbakır’daki transfer merkezinin açılışını yaptı.

DİYARBAKIR'A İDDİALI BİR GİRİŞ GERÇEKLEŞTİRDİ

Müşteri odaklı yaklaşımının yanı sıra 7/24 hizmet anlayışı, teknolojik altyapısı ile dinamik ve cesur bakış açısıyla da sektörde fark yaratmayı hedefleyen firma, yaygın bayi ağıyla müşteri memnuniyetini maksimumum seviyeye ulaştırmayı amaçlıyor.

Şirket, son noktaya teslimat operasyonunda inovatif ve teknolojiyi odağına alan bir yaklaşımla hizmet sunarken, sahip olduğu insan kaynağı ve operasyonel kalitesiyle şimdi de Diyarbakır’a gösterişli bir giriş yaptı. 

DAĞITIM MERKEZLERİYLE GÖNDERİLER DAHA AZ AYRIŞTIRMAYA UĞRUYOR

Firmanın klasik dağıtım operasyonlarından farklı olarak, şubeler yerine dağıtım merkezleri bulunuyor. Böylece gönderiler daha az ayrıştırmaya uğrayarak alıcılara diledikleri şekilde teslim ediliyor.
 
Sendeo’nun Diyarbakır’daki transfer merkezi, Topraktaş Mahallesi, Mega Sanayi Sitesi, No: 5Y, Bağlar adresinde konumlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2022, 11:34
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını