Mobil Teknolojiler Günü, 17'nci Kez Gerçekleşti

Unitech’in ana sponsorluğunda bu sene 17. kez gerçekleştirilen Univera Mobil Teknolojiler Günü, 4 Nisan tarihinde pek çok şirketin katılımları ile düzenlendi.

Mobil Teknolojiler Günü, 17'nci Kez Gerçekleşti
Robot Zirvesi

Kurumlar için teknoloji çözümlerini 26 senedir şirketler için teknolojik çözüm alternatifleri üreten Univera, bu konudaki tecrübe ve fikirlerini her sene etkileyici konuklarının da konuşmacı olarak yer aldığı Mobil Teknolojiler Günü’nde paylaşıyor. Her seneye farklı bir tema belirleyen Univera, bu yılın temasını dijital dönüşüm olarak belirledi. Gün boyunca ilham veren konuşmacılar dinlendi, şirketlerin sunumları, dijital dönüşüm çözümleri ve dijitalleşme serüvenleri anlatıldı. Ayrıca bu önemli günde Anadolu Motor, Nestlé, Imperial Tobacco ve Tamek, Univera’nın çözüm platformu Panorama ile dijitalleşme süreçlerini paylaşırken alandaki stantları ile bulunan sponsor firmalar Unitech, Univis, Verifone ve iDisplay de teknolojik çözümlerini misafirlere tanıttı.

İLHAM VEREN KONUŞMALAR

Bu özel güne anlam katan konuşmalardan birini Teknoloji ve Trend Editörü M. Serdar Kuzuloğlu yaptı. Açıklamalarında şirketlerin dijitalleşmesi ile son tüketicinin artık değişikliklere uğrayan alışveriş alışkanlıklarını ve önümüzdeki süreçte gerçekleşecek kurumsal teknolojik gelişmelerden bahsetti. Mobil Teknolojiler Günü’nün açılış konuşmasını yapan Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin, dinleyicilere hem Univera çözümlerinin kullanım alanlarını hem de dijitalleşme süreçlerinde verdikleri desteklerden bahsetti. Gün geçtikçe büyüyen Panorama Çözüm Ailesi ve Destek Hizmetleri ile bir yazılım kurumundan çok daha fazlası olduklarının altını çizen Kuzuluoğlu, sözü Univera Eş Genel Müdürü Selahattin Tosuner'e devretti. O da 2017 senesinin büyüme rakamlarını, genişleyen Univera AR&GE Merkezini ve sosyal sorumluluk projelerini dinleyicilere aktardı.

Yazılım çözümleri sayesinde firmalara teknoloji servisi sağlayan Univera, çalışmalarını o kurumun gereksinimleri ile isteklerine göre şekillendiriyor. İhtiyaç duyulan destek hizmetlerini sağlıyor. Böylece kullanıcılarına her zaman yaşayan ve büyütülebilen çalışmalar sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 12:01
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler