banner1339
x

LOGİTRANS'A YILIN LOJİSTİK ŞİRKETİ ÖDÜLÜ

Logitrans Lojistik, Maltepe Üniversitesi tarafından 10.’su gerçekleştirilen Geleneksel Lojistik Ve Ticaret Buluşması’nda Yılın Lojistik Şirketi seçildi.

LOGİTRANS'A YILIN LOJİSTİK ŞİRKETİ ÖDÜLÜ
Enerji Zirvesi

Logitrans Lojistik A.Ş., T.C. Maltepe Üniversitesi tarafından 2021 yılında 10. kez gerçekleştirilen Geleneksel Lojistik ve Ticaret Buluşması’nda "Yılın Lojistik Şirketi" ödülüne layık görüldü.

"YENİLİKÇİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR PROJELER GELİŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ"

T.C. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü tarafından yılın lojistik firması seçilen firma, gerçekleştirdiği projeler ve geliştirdiği hizmetlerle ödül almaya hak kazandı.

Logitrans Lojistik A.Ş. CEO’su Sertalp Demirağ, aldıkları ödüle ilişkin değerlendirmelerde bulunarak sektöre katılmaya aday öğrenciler ve akademisyenler tarafından ödüle layık görülmenin kendileri açısından ayrı bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Demirağ, “Ülkemizi yurt dışında temsil ederken her zaman yenilikçi ve sürdürülebilir projeler geliştirmeye özen gösteriyoruz. T.C. Maltepe Üniversitesi’ne ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü’ne tekrar teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

İHRACATÇILARA YENİ PAZARLARA GİRME FIRSATI VERİYOR

Karayolu, demiryolu, denizyolu, havayolu ve Intermodal taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme, sigorta ve e-ihracat çözümleri sunan şirket, pandemi sürecine rağmen yurt dışı pazaryeri entegrasyonuyla hem e-ihracat sektörünün gelişmesine destek veriyor hem de hakimi olduğu Ortadoğu ve BDT coğrafyasında yeni hatlar ve projeler üreterek hayata geçirdi.

Ayrıca Avrupa’da da yatırımları ile gelişme gösteren firma, taşımacılık hizmetlerinin yanında e-ihracat konusunda başlattığı ürün moderasyonu, iade süreç yönetimi ve iç dağıtım alanlarındaki LogiHUB projesiyle yerli ihracatçılara yeni pazarlara giriş olanağı tanıyor.

Firma aynı zamanda, depolama hizmetlerinde Kazakistan ve Gürcistan’daki müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 19:29
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını