banner1339
x

Login Yazılım, eğitime katkı sağlıyor

Yenilikçi ve özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri üretmeye odaklanan Login Yazılım, geleceğin mühendisleri için eğitime destek veriyor.

Login Yazılım, eğitime katkı sağlıyor
Enerji Zirvesi

Login Yazılım her sektör ve ölçekteki işletmelere katkı sağlıyor. Verimli performans, doğru ve zamanında karar, yüksek karlılık, öne çıkaran rekabet gücü, istikrarlı büyüme, sağlam ve yenilikçi iş yönetimi beklentilerini ve hedeflerini karşılayan çözüm ve uygulamalar geliştiren firma; bu projelerini gerçekleştirirken gelecek nesli de unutmuyor.

ERP BİLMEYEN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİ KALMAYACAK

Geleceğin mühendislerine katkı sağlamak adına Aralık ayı içerisinde Gedik Üniversitesi ve Arel Üniversitesi’ni teknik gezi kapsamında firmasında ağırlayan Login Yazılım; son olarak Doğuş Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü’nü misafir etti. Teknik gezinin kapsamıyla ilgili ST Endüstri Medya’ya bilgi paylaşan Login Yazılım İş Çözümleri Yöneticisi Ahmet Savaş Göktürk “ERP bilmeden mezun olan Endüstri Mühendisliği öğrencisi kalmayacak.” diyerek “Çıktığımız bu yolda binlerce öğrenciye ulaştık ve çok ciddi anlamda ERP Farkındalığı oluşturduk. Bunun için çok mutlu ve gururluyuz. ERP işletmelerinin de sanayi firması olması ile birlikte bizler de artık bacasız bir fabrikayız. Bu kapsamda 2018 yılı itibariyle yüzde 100 yerli ve milli kaynaklarla ERP üreten bir firma olarak üniversite öğrencilerine teknik gezi imkanı da sunmaya başladık. Yeter ki öğrenmek isteyin, diyor ve bu heyecan ve şevkle faaliyetlerimize devam ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 19:38
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını