banner1322
x

“Kusursuzluğa Sürmek"

SSI Schaefer, yeni marka elçisinin Mick Schumacher olacağını duyurdu. Bu yıl FIA Formula 2 Şampiyonasında yarışan ünlü Formula 3 şampiyonu, intralojistik uzmanı SSI Schaefer ile uzun vadeli bir ortaklığa imza attı.

“Kusursuzluğa Sürmek"
Endüstrideara

Mick Schumacher, disiplinli gelişim arayışıyla yıllardır hem hayranları hem meslektaşları, hem de halk için önemli bir yol gösterici konumunda. Yedi Kere Formula 1 Dünya Şampiyonluğunu tatmış Michael Schumacher'in 20 yaşındaki oğlu olarak Mick Schumacher uzun zamandır kendi kimliğini yaratmak için uğraşıyordu. FIA Formula 2 Şampiyonasının özel sürüş alanının bir üyesi olan Mick, şu anda dünyanın en iyi genç yarışçılarından biri.

Bu iş birliğine, her iki taraf da en önemli hedeflerini göz önünde bulundurularak girdiler: “Kusursuzluğa Sürmek”, bu işbirliğinin açık hedefidir. SSI Schaefer’dan Michael Mohr bu iş birliğini, “Mick, işine SSI Schaefer olarak oldukça etkilendiğimiz o büyük tutkusunu katıyor. Her şeyini vermek, tecrübe kazanmak ve bizi çözüme götüren meydan okumaları kabul etmek şirketimizi ve onu birbirine bağlayan şeydir. Sloganımız "Think Tomorrow" la da her daim vurguladığımız gibi; SSI Schaefer olarak, müşterilerimiz için koyduğumuz iddialı hedeflerimize ulaşmak için sabırsızlanıyoruz” sözleriyle değerlendirdi.
Mick Schumacher 2016'dan beri İtalyan PREMA takımı için yarışıyor. 2018 Avrupa Formula 3 Şampiyonu olduktan sonra, bu yıl yeni Formula 2 takımıyla sürüşlerine başladı ve genç yetenekleri özellikle destekleyen Ferrari Sürücü Akademisi programına katıldı. Schumacher, genç bir sürücü olarak, Nisan ayında Bahreyn'de Formula 1'de Ferrari ve Alfa Romeo Racing için test sürüşlerine başladı. “SSI Schaefer'i bir iş birliği ortağı olarak görmekten mutluluk duyuyorum, çünkü aynı temel değerleri paylaşıyoruz: İçinde yaşadığımız dünyanın gereksinimlerine uygun bir tutum, başarı için çaba sarf etmek, yenilikçi çözümler ve uzun vadeli düşünceye yönelik eylem. 'Think Tomorrow.' Beni de tanımlıyor” dedi.

İntralojistik Uzmanı ile Formula 2 Pilotu arasındaki ortaklık süresince çeşitli ortak faaliyetler planlanıyor. Mick Schumacher'in, ilk olarak bu sonbaharda şirketin düzenlediği aynı zamanda dünyanın en büyük şirket içi etkinliklerinden biri olan teknoloji panelinde yer alması da planlanıyor. Etkinlikte; uluslararası lojistik kullanıcılarıyla tanışıp uzman görüşmelerine katılırken, intralojistik sistemleriyle alakalı önemli bilgiler edinebileceği canlı sistem gösterilerini izleyecek. Ancak şu an için, Schumacher’ın odağı, Formula 2’nin hafta sonu Monako'da gerçekleşecek dördüncü yarışında. Grand Prix Formula 2’nin Monako ayağı 23-25 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Tabii bu durumda SSI Schaefer ailesine de yeni marka elçilerini desteklemek düşüyor.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 16:40
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını