banner1322
x

KOBİ'lere özel depolama hizmeti...

Türkiye’nin ilk online depo platformu ParkPalet, KOBİ’lere özel depolama sistemi sunuyor. Firma, depo arayan şirketlere ve depo işletmecilerine fayda sağlıyor.

KOBİ'lere özel depolama hizmeti...
Endüstrideara

Türkiye’nin ilk online B2B depo platformunu oluşturan ParkPalet, kısa dönem için depo alanı arayan şirketlerle kapasite fazlası olan depolama şirketlerine hizmet veriyor. Lojistik ve endüstriyel gayrimenkul geliştirme, lojistik operasyonları ve teknoloji sektörlerindeki tecrübelerini bu yenilikçi platformda birleştiren ekip, lojistik sektöründe dinamik, esnek çözümler sunuyor.

Depolama ağını kısa dönemli depo alanı ihtiyaçları için kuran firma; çift taraflı fayda sağlıyor: Kısa dönemli depo ihtiyacı olan şirketler, istedikleri servisi istedikleri anda alarak lojistik maliyetlerini düşürebiliyor. Aynı zamanda depo işletmecileri de dönemsel kapasite fazlası alanlarını kısa dönemli palet bazında değerlendirerek gelir yaratıp, depo alanlarını optimize edebiliyor. ParkPalet, dünyada büyük bir ilgi gören talep üzerine depolama (On demand warehousing) sistemiyle 11 bölgede işletilen 100 depo ve 300 bin palet kullanılabilir kapasiteye ulaşarak, hizmet vermeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 14:11
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını