banner1322
x

İş sürecinin kalbi, Sorter Sistemleri

İla Otomasyon, Sorter Sistemleri ile ürünleri uygulamaya en uygun şekilde ayrıştırarak, üretkenliği, verimliliği ve teslimat doğruluğunu artırmak için akıllı çözümler üretiyor.

İş sürecinin kalbi, Sorter Sistemleri
Enerji Zirvesi

Ürünlerin gönderimi esnasında ayrıştırma işlemi iş sürecinin kalbidir. Bu anlamda İla Otomasyon Yazılım ve Danışmanlık, ürün, dağıtım ve sipariş yapısına bağlı olarak güvenilir, verimli, çok yönlü, yer ve zaman kazanmaya yönelik ayrıştırıcı sistem çözümleri sunuyor. Firma,ihtiyaç duyulan hıza, ayrıştırılacak olan malzemenin boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak ARB(Activated Roller Belt), pick-to-light, tilt-tray, double-tray, cross-belt ayrıştırıcıları kullanıyor.

ARB (ACTİVATED ROLLER BELT)

ARB Teknolojisi, yüksek maliyetli ve karmaşık otomasyon sistemlerine çözüm olarak geliştirilmiş bir teknolojidir. Bu teknoloji basit bir bant taşıma çözümlerinden ziyade, paketlerin A noktasından B noktasına taşınmasına yönelik hızlı, ucuz ve çok amaçlı çözümler sunuyor. Karmaşık paket taşıma sorunlarına yönelik geliştirilen ARB Sistemler, ayrıştırıcı(Sorting) ve birleştirici(Merging) olarak çok çeşitli uygulamalar için kullanılabiliyor ve yüksek hızlara çıkarak bu anlamda ihtiyaçlara cevap verebiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 19:31
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını