banner1322
x

HOROZ LOJİSTİK VE DSV’DEN ÖNEMLİ İŞ BİRLİĞİ

DSV Türkiye ve Horoz Lojistik, Yurt İçi Komple Taşıma (FTL) alanında önemli bir iş birliğine imza attı.

HOROZ LOJİSTİK VE DSV’DEN ÖNEMLİ İŞ BİRLİĞİ
Robot Zirvesi

Türkiye pazarında 2006’dan beri faaliyetlerini sürdüren lojistik şirketi DSV ile lojistik sektöründe Türkiye’nin yerli ve milli ilk şirketlerinden olan Horoz Lojistik arasındaki uzun vadeli iş birliği anlaşması, iş ortaklarına daha verimli ve rekabetçi bir tedarik süreç yönetimi sağlamayı amaçlıyor.

Satın alma veya ortaklık anlaşması olmayan anlaşmanın kapsamı, Yurt İçi Komple Taşıma faaliyetlerinde pazar paylarını artırmak adına ortak yatırım ve pazarlama çalışmalarını içeriyor.

“HEDEFİMİZ: 3 YIL İÇİNDE 3 KAT BÜYÜMEK”

İmza töreninin ardından iş birliğine ilişkin değerlendirmelerden bulunan Horoz Lojistik İcra Kurulu Başkanı Taner Horoz, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve katma değerli hizmet sunabilmek amacıyla iş süreçlerini değişen dünya koşullarına göre uyarladıklarını ifade etti.

DSV ile gerçekleştirdikleri iş birlikleri ile öncelikle 3 yıl içerisinde “komple taşımacılık” alanında 3 kat büyümeyi hedeflediklerinin altını çizdi.

“DAHA AVANTAJLI MALİYETLERLE HİZMET SUNACAĞIZ”

Konuya ilişkin yaptığı açıklamada DSV Genel Müdürü Ozan Önder ise, gelecek 5 yılda GSMH’ye göre değişen ama 250 milyar TL’den daha büyük olan yurt içi lojistik faaliyetlerini daha merkezi ve kurumsal kimlikle tüm taşıma kollarını kullanarak, müşterilerine daha avantajlı maliyetler ile hizmet sunmayı hedeflediklerini vurguladı.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 09:35
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını