GKN KARGO FRANCHİSE İLE YENİ BİR DÖNEMİ BAŞLATIYOR

GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, yeni noktalara ulaşmak hedefiyle başlattıkları yeni sistemleri hakkında konuştu.

GKN KARGO FRANCHİSE İLE YENİ BİR DÖNEMİ BAŞLATIYOR
Enerji Zirvesi

Kargo sektörünün hızla büyüyen katılımcılarından biri olan GKN Kargo, yoğunlaşan iş hacmiyle birlikte yeni noktalara ulaşmak amacıyla franchise dönemini başlatarak, Türkiye genelinde bayilik vermeye başladı.

"YIL SONUNDA HEDEFİMİZ 120 ACENTEYE ULAŞMAK"

Geniş dağıtım, depolama ve nakliye ağlarının yanında acente hedefini de yükseltmek isteyen şirket, bayilik sistemiyle ailesini büyütmeyi hedefliyor. Konu hakkında görüşlerini paylaşan GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, sektöre giriş yaptıkları 2016'dan bu yana personel istihdamı, paket teslimatı gibi hedeflerini gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Halihazırda 84 acentelerinin bulunduğunu, bu sayıyı 2022'nin sonuna kadar 120 acenteye çıkarmayı planladıklarını ifade eden Akyürek, "GKN ailesine katılmak ve kargo sektörüne yatırım yapmak isteyenlerden demirbaş ve araçlar dışında 250 bin TL bayilik bedeli istiyoruz. Hedefimizde Marmara Bölgesi başta olmak üzere İç Anadolu, Ege ve Batı Karadeniz Bölgeleri yer alıyor." dedi.

"REFERANSLARIMIZ BÜYÜK AVANTAJ SAĞLAYACAK"

Bayilik veren rakiplerinden ayrışan birçok avantajlarının bulunduğunu dile getiren Akyürek, "Ağırlıklı olarak B2B ürün taşıyoruz. Perakende zincirinin en büyükleriyle çalışıyoruz. Sağlam referanslarımız da acentelerimize bu anlamda büyük bir avantaj sağlayacaktır." ifadelerini kullandı. (AA)

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2022, 02:37
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını