banner1339
x

Fonksiyonel Pick-to-Light çözümleri sunuyor

Banner, PTL110 Serisi genişletilebilir Pick-to-Light sensörleri, pick to light ve kitting uygulamalarındaki hızı, üretkenliği ve kaliteyi artırıyor.

Fonksiyonel Pick-to-Light çözümleri sunuyor
Endüstri 40 Zirvesi

Banner Engineering, PTL110 Serisi genişletilebilir Pick-to-Light sensörleri, hızlı tepki süresi ve esnek kurulum seçenekleriyle pick to light ve kitting uygulamalarındaki hız ve üretkenliğin yanı sıra kaliteyi artırıyor.

Dahili dokunmatik butonu ve opsiyonel olarak kullanılan üç basamaklı ekranı sayesinde fonksiyonel çözümler sunan sensörlerin, optik ve dokunmatik olmak üzere farklı modelleri bulunuyor. 

Operatörün/kullanıcın opsiyonel, üç basamaklı alfanümerik ekranı üzerinde parça sayısını veya istediği herhangi bir bilgiyi görebileceği sensörler, 14 renk ve çeşitli animasyon seçeneği sayesinde, farklı sistem durumlarını bir bakışta görebilmeye imkan sağlıyor.

Çoklu cihazları sorgulamanın yol açtığı gecikmeyi azaltmak amacıyla ortak ID kullanan, Modbus uyumlu bir seri veri yolu protokolü olan PICK-IQ™ ile destekleniyor.

Ayrıca el arabalarına ve mobil picking istasyonlarına kullanılması için DXM700 Serisi kablosuz gateway ile eşleştirilebiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 16:26
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını