FİLOSUNU 2 ADET ÇEKİCİ İLE GÜÇLENDİRDİ

SCSLOG Lojistik, filo yenileme yatırımı yaparak filosunu 2 adet yeni MAN TGX çekici ile güçlendirdi. 

FİLOSUNU 2 ADET ÇEKİCİ İLE GÜÇLENDİRDİ
Robot Zirvesi

Karayolu taşımacılık sektörü şirketlerinden SCSLOG Lojistikfilo yenileme yatırımı yaparak filosunu 2 adet yeni MAN TGX çekici ile güçlendirdi.

FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Türkiye’den Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok farklı bölgeye günlük ful ve parsiyel ulaşım hizmeti sunan SCSLOG Lojistik, bu kapsamda Covid-19'a rağmen ağır ticari araç pazarında büyümesine ve teslimatlarına devam eden MAN firmasıyla anlaşarak filounu 2 adet MAN TGX 18.470 LLS-U 4X2 alçak şasi çekici ile güçlendirdi.

İstanbul Tuzla’da bulunan MAN TopUsed Center’da düzenlenen teslimat törenine SCSLOG Lojistik adına firmanın Genel Müdürü Nermin Kol ile Operasyon Müdürü Nur Sena Çelik katılırken, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına da firmanın Kuzey Marmara Bölgesi Kamyon Satış Müdürü İbrahim Altun ve MANCI Kemal Otomotiv İstanbul Bölge Satış Müdürü Hakan Akgün iştirak etti.

"AMACIMIZ, DAHA HIZLI VE KALİTELİ HİZMET SUNMAK"

Tören kapsamında sembolik MAN anahtarını alan SCSLOG Lojistik Genel Müdürü Kol, yeniledikleri araçlarıyla taşımacılığın her alanında, yaygın ve güvenilir hizmet sunduklarını, dünyada ve Türkiye'deki gelişmeler paralelinde yatırımlarını sürdürdüklerini ifade etti ve "2021 yılında da müşterilerimize ekspres çözümler sunmak adına filomuzu yenilemeye devam edeceğiz. Amacımız; yeni araçlarla güçlendirdiğimizi filomuz ile müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunmaya devam etmek" diye konuştu.

SCSLOG Lojistik Operasyon Müdürü Nur Sena Çelik ise, yeniledikleri filolarıyla ekspres çözüm kalitesini daha da artırdıklarını ve bu sayede daha fazla çözüm ortağına ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

"MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIYORUZ"

Bütün müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüklerini kaydeden MAN Kuzey Marmara Bölgesi Kamyon Satış Müdürü İbrahim Altun ise, "Hizmetimizin her aşamasında müşteri odaklı düşünüyor ve bu anlayışla hareket ediyoruz. Satışın ilk anından satış sonrasına kadar sunduğumuz hizmetlerle her zaman müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Bilhassa müşterilerimizin operasyonlarına aralıksız devam edebilmeleri adına her türlü desteği ve katkıyı veriyoruz. Bu da bizi tercih sebebi yapıyor." ifadelerini kullandı.


 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 18:24
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını