banner1322
x

“E-ticaret depolarına özel teknolojiler sunuyoruz”

Lojistik otomasyon alanında yeni gelişmeleri konuşmak amacıyla bir araya geldiğimiz Berrmak Satış ve Pazarlama Müdürü Doğan Yelden, bu hafta Endüstri Gündemi programının konuğu oldu.

“E-ticaret depolarına özel teknolojiler sunuyoruz”
Robot Zirvesi

Endüstri Gündemi programının bu haftaki konuğu Berrmak Satış ve Pazarlama Müdürü Doğan Yelden oldu. Lojistik otomasyon alanında yeni gelişmeleri konuştuğumuz Yelden ile farklı sektörlerin ihtiyaçlarını inceledik. 

Yelden, konuşmasına şu sözlerle başladı: “İnsanları, teknolojiyi ve firmaları bir araya getirmek çok önemli. Bu sebeple Berrmak bünyesinde çalışmak oldukça keyifli çünkü biz dünyanın hemen hemen her noktasında lojistik otomasyon teknolojilerini araştırıyoruz ve kendimize entegre ediyoruz. Hedefimiz ise bu teknolojileri Türkiye’deki lojistik pazarına yerli olarak sunmak. Bugün baktığınızda ise Berrmak hem yerli hem de güçlü yapısıyla lojistik otomasyon alanında sektörlere çözüm sunuyor.”  Sektörün gelişmesiyle birlikte kargo dağıtım merkezleri ve e-ticaret depolarına yöneldiklerini belirten Yelden, “2010 yılından sonra kargo dağıtım merkezilerine ve e-ticaret depolarına ağırlık vermeye başladık. Bu iki sektörde oluşan ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla anahtar teslim projeler sunduk. Bugün Berrmak’ta çalışan kişi sayısı 100’e ulaştı. Üretimimizi ise İkitelli’de bulunan fabrikamızda gerçekleştiriyoruz” dedi. 

Berrmak Satış ve Pazarlama Müdürü Doğan Yelden ile e-ticaret depolarının ihtiyaçlarını ve bu alanda gerçekleşen yeni teknolojilerle bu ihtiyaca nasıl cevap verdiklerini konuştuk. Endüstri Gündemi programında Yelden ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 09:12
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını