banner1322
x

Dünyanın lider üreticileri ile Türkiye arasında köprü

Onare Endüstriyel Ambalajlama, çemberleme makinaları, ambalajlama çemberleri ve endüstriyel hasar önleyici sarf malzemeleri konusunda hizmet veriyor.

Dünyanın lider üreticileri ile Türkiye arasında köprü
Endüstrideara

Kolili ve paletli mal sevkiyatı sırasında ürünlerin hasar görmeden müşterilere teslimi için gerekli koruma önlemlerinin alınmasını sağlayan Onare, ambalajlama çemberleri, çemberleme makinaları ve endüstriyel hasar önleyici sarf malzemeleri alanlarında sektöre hizmet veriyor. Firmaların yükleme birimleri ile birlikte çalışan "Onare Keşif Ekibi" ürünlerin hasarsız bir şekilde müşteriye teslimi için kullanılması gereken en uygun ambalajlama ürününü tespit ediyor.

Çemberleme makinaları ve tüm plastik çemberlerle ilgili, dünyanın en büyük üreticileri ile Türkiye Sanayiisi arasında bir köprü olan Onare’nin servis ekibi yurtiçi ve yurtdışında sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçiyor. Makina tamirinden önce, makinaların doğru kullanımı ve bakımı-temizliği ile ilgili müşterilerini bilgilendirme ve eğitme amacında olan firma, çemberleme makinası teknik servis ve çemberleme makinası yedek parça konularında uzmanlaşmış, profesyonel birikime sahip.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 16:04
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını