banner1322
x

DEPOLARDA ANLIK TAKİP SAĞLIYOR

Okyanus Teknoloji, Wipelot Stok Takip Sistemi ve Ürün-Yarı Mamul Takip Sistemi ile fabrikalarda ve depolarda anlık takip sağlıyor, izinsiz giriş çıkışları önlüyor.

DEPOLARDA ANLIK TAKİP SAĞLIYOR
Robot Zirvesi

RFID ve RTLS alanlarında 15 yıldan fazla deneyimi bulunan, yüzde 100 yerli ürünler üreten Okyanus Teknoloji, Wipelot Stok Takip Sistemi ve Ürün-Yarı Mamul Takip Sistemi ile fabrikalarda ve depolarda bulunan ürünlerin sayımının hızlı bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlıyor, insan müdahalesini en aza indirerek yönetilmesini mümkün kılıyor; mamul, yarı mamul, kalıp ve konveyörlerin anlık konumunu, hangi aşamalardan geçtiğini, nerede ve ne kadar süre işlem gördüğünü ve bekleme sürelerini tespit ediyor.

Gerçek zamanlı konum belirleme sağlayan Wipelot IoT Sistemleri ile iş süreçlerini dijitalleştirerek yatırımların geri dönüş hızını artıran firma, Wipelot Stok Takip Sistemi sayesinde izinsiz şekilde dışarıya çıkarılan veya depoya sokulan ürünler için de alarm durumlarının oluşturulmasına da imkan veriyor.                                                                                                                                                             

 Wipelot Ürün-Yarı Mamul Takip Sistemi ile de forklifte kurulu tablet üzerinden hangi stoktan kaç adet, hangi istasyona veya üretim hattına götürüleceği ve stokların nerden alınacağını da gösteriyor.

Söz konusu sistem ile ürün hattı, istasyon, forklift ve operatör bazında raporlar alınarak, planlanan ve gerçekleşen üretim planları da karşılaştırılabiliyor.

Yakın zamanda Ultra Geniş Bant Teknolojisi (UWB) ile donanım ve çözüm üreten teknoloji firmalarının bir araya geldiği UWB Alliance’a üye olan firma böylelikle global arenadaki gücünü daha da artırmış oldu. 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 20:17
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını