banner1322
x

Depo yönetim sistemlerinde hızlı ve kolay kullanım

Tedarik zinciri içerisinde önemli bir yer tutan depo işlemleri için depo yönetim sistemi kullanmak tüm operasyonları etkin, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı sağlıyor.

Depo yönetim sistemlerinde hızlı ve kolay kullanım
Endüstri 40 Zirvesi

Üretim ve tedarik zinciri içerisinde önemli bir yer tutan depo işlemlerini etkin ve verimli şekilde gerçekleştirme imkanı sağlayan depo yönetim sistemini seçerken sistemden beklenen en önemli özelliklerden biri kullanıcıya hızlı tepki verme ve kolay kullanım olarak görünüyor.

NOVOSOFT CUBIC GÜVENİLİR BİR DEPO YÖNETİM SİSTEMİ

Hızlı tüketim ürünlerinden otomotiv sektörüne kadar çok çeşitli alanlara hizmet sunan Novosoft’un geliştirdiği Novosoft Cubic sürekli olarak çevrimiçi çalışan, mal kabul, yerleştirme ve sevkiyat doğruluğunu artıran, güvenilir bir depo yönetim sistemidir. Deponun kurallarla yönetilebilmesini sağlayan Cubic, depoda yapılacak bütün işlemleri emirler oluşturarak gönderiyor ve gerçekleşen her bir hareketi, okutulan her bir barkodu kaydederek deponun yönetim tarafından izlenebilirliğini sağlıyor.

Kendi geliştirdiği altyapısıyla web tabanlı ürünlerin ana sorunu olan geç tepki verme zaafını ortadan kaldıran Novosoft Cubic kullanıcılarına hızlı ve kolay kullanım imkanı sunuyor.

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını