banner1076
x

CHEP, otomotiv ve beyaz eşya için tedarik zincirleri inşa ediyor

CHEP, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerindeki ana ve yan sanayi üreticilerine özel endüstriyel çözümler sunuyor. 

CHEP, otomotiv ve beyaz eşya için tedarik zincirleri inşa ediyor
Endüstri 40 Zirvesi

Firmaların ihtiyaç duyduğu farklı parça türlerine yönelik katlanabilir plastik konteyner ve kasalar sunan CHEP, müşterilerinin lojistik ve operasyonel verimliliğini artırıyor; ambalaj, depolama, nakliye maliyetlerini düşürerek büyük avantajlar sunuyor.

ÜRÜNLER GÜVENLE TAŞINIYOR

CHEP, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerindeki ana ve yan sanayi üreticilerinin ihtiyaç duyduğu farklı parça türlerine yönelik nakliye ve depo kullanımını daha verimli hale getirmek için katlanabilir plastik konteyner ve kasa çözümleri sunuyor.

Plastik kasalar (KLT); turbo şarjlar, cıvatalar, bujiler, vidalar, fren diskleri, borular ve filtreler gibi küçük parçaları taşımak için tasarlanıyor. Üretim hattı boyunca kullanıma uygun olan bu dayanıklı kasalar, alanın etkin ve verimli şekilde kullanılmasını sağlarken, atık üretimini ve kirlenmeyi de minimuma indiriyor. CHEP, kapakları ile beraber paletlere uyumlu olacak ve yüklenecek biçimde özel olarak tasarladığı kasalar ile daha az ekipmanı daha fazla ürünle en güvenli ve verimli şekilde taşınmasını sağlıyor.

Katlanabilir Konteynerler (FLC) ise katalizör, radyatör ızgarası, şanzıman, motor parçaları ve akü gibi ürünleri toplu olarak taşımak için tasarlanıyor. Maksimum ürün koruması ve yük dengesi sunan konteynerler, kullanılmadığı zaman katlanabiliyor ve depolama alanından tasarruf edilmesini sağlıyor. 

HER ÜRÜN İÇİN TAM UYUMLU TEDARİK ZİNCİRİ ÇÖZÜMLERİ 

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine çok çeşitli yeniden kullanılabilir, standart ekipman çözümleri sunduklarını belirten CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce “Otomotiv ve beyaz eşya sektörleri maliyet baskısı, yüksek güvenlik standartları, karmaşık çevre uyumluluğu yönetmelikleri gibi her geçen gün büyüyen zorlu koşullarla mücadele ediyor. Tedarik zincirinin her aşamasında otomotiv ve beyaz eşya üreticileri ve tedarikçileri bu koşullara karşı esnekliklerini artırarak karşılık vermeye çalışıyor, üstün performansa ulaşmak için verimliliğe odaklanıyor. CHEP olarak biz de müşterilerimizin tedarik zincirini kolaylaştırıyor, yeniden paketleme veya üretim hattı atıklarını temizleme gibi katma değeri olmayan faaliyetlerini ortadan kaldırıyoruz. Düzenli olarak ekipmanların temizliği, bakımı ve onarımını yapıyor; müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu zamanı ve verimliliği sunuyoruz.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 15:16
YORUM EKLE

Radyo

Berrmak

Dergiler