banner1049
x

Aras Kargo'ya A.L.F.A. Awards'dan üst üste ikinci ödül

Aras Kargo, bu sene beşinci kez gerçekleştirilen A.L.F.A Awards'ta "Müşteri Deneyimini En İyi Tasarlayan ve Sunan Marka" ödülünün sahibi oldu.

Aras Kargo'ya A.L.F.A. Awards'dan üst üste ikinci ödül
EndüstrideAra3

İSTANBUL (AA) - Üİki yıl üstüste A.L.F.A Awards'ın sahibi olan Aras Kargo, "Müşteri Deneyimini En İyi Tasarlayan ve Sunan Marka" seçildi.

Aras Kargo tarafından yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ile Akademetre'nin ortaklığında gerçekleştirilen ve müşteri deneyimini en iyi idare eden markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards'ın beşincisi yapıldı.

Bankacılıktan beyaz eşyaya, giyimden kozmetiğe kadar toplam 44 farklı kategoride müşteri deneyimi yönetimindeki başarılarıyla, müşterisiyle sağlıklı ve sürdürülebilir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği gecede Aras Kargo, üst üste ikinci defa Alfa Awards'ın sahibi oldu. Şirket, "Müşteri Deneyimini En İyi Tasarlayan ve Sunan Marka" seçildi.

Aras Kargo, satış öncesi ilişkileri ile oluşturduğu, güvenilirliği, bilinirliği ve müşteri memnuniyetini merkezinde tutan hizmet anlayışıyla, kargo kategorisinde "Müşteri Deneyimini En İyi Tasarlayan ve Sunan Marka" ödülünün sahibi oldu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 15:48
YORUM EKLE

Radyo

Berrmak

Dergiler