Dünya devi depo otomasyon şirketi Daifuku'dan, yeniden markalama haberi geldi. 2024 yılı başı itibarıyla Daifuku Wynwright, Daifuku Intralojistik Amerika Şirketi olarak tanınacak.

LİTUM “DÜNYANIN EN İNOVATİF ŞİRKETLERİ 2024" LİSTESİNDE LİTUM “DÜNYANIN EN İNOVATİF ŞİRKETLERİ 2024" LİSTESİNDE

KÜRESEL ÇAPTA YENİDEN MARKALAMA KARARI

Daifuku Intralojistik Amerika Corp.'un başkanı Christoph Schenk, yakın zamanda müşterilere ve tedarikçilere değişikliği duyuran açık bir mektupta, yeniden markalamanın, Japonya merkezli Daifuku Co. Ltd.'nin, dünya genelindeki tüm Daifuku markalarının isimlerini birleştirmeye yönelik küresel girişiminin bir parçası olduğunu açıkladı. Yeni isimler her şirketin ana faaliyet alanını ve bölgesini belirtecek. İsim değişiklikleri 1 Ocak 2024'te yürürlüğe girdi.

Schenk, isim değişikliğinin ürünleri, hizmetleri, yönetimi, yapıyı, çalışanları, Federal Çalışan Kimlik Numarasını (FEIN) veya işletmeyle çalışmanın herhangi bir yönünü etkilemeyeceğini vurguladı. Schenk, yeniden markalaşmanın, dünya çapında güvenilen bir isim üzerine inşa edilen heyecan verici bir değişim olduğunu sözlerine ekledi ve şöyle konuştu: "Daifuku markası, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz arasında güven ve itimat, çalışanlarımız için ise gurur ve sadakat inşa eder. Sizlerin memnun kalacağınızdan eminiz. Ürün ve hizmetlerimizi yeni adımızla sürdürüyoruz."

Editör: Haber Merkezi