CW Enerji, GES projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Şirket son olarak, Kuzey Boru ile 8,7 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı. 

Proje hakkında açıklamalarda bulunan CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz, Kuzey Boru ile güzel bir projeye imza attıklarını belirterek, “Firma ile yaptığımız anlaşmaya göre, CW Enerji ile Kuzey Boru Anonim Şirketi arasında Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği'nin 5. maddesinin 1.h fıkrası kapsamında, şirketimiz tarafından geliştirilmesi devam eden arazi tipi güneş enerjisi santralinin KDV Hariç 8.700.000,00 USD  (Sözleşme imza tarihi itibariyle bu tutar, TCMB Döviz alış USD/TL kuru ile KDV hariç toplam 263.568.240,00 TL'dir ) bedelle satışına ilişkin sözleşme imzalandı” dedi.

YENİLENEBİLİR ENERJİ VE E-MOBİLİTE ŞARJ FUARI ANKARA’DA GERÇEKLEŞECEK YENİLENEBİLİR ENERJİ VE E-MOBİLİTE ŞARJ FUARI ANKARA’DA GERÇEKLEŞECEK

"SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞE KATKI SAĞLIYORUZ"

“CW Enerji olarak, sektörümüzde güzel projelere imza atarak daha sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamaya ve kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz” diyen CW Enerji CEO’su Volkan Yılmaz, şöyle devam etti: “Hayata geçirdiğimiz her bir proje ile sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağladığımız gibi aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunuyoruz. Güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmak ve daha yaşanabilir bir çevreye katkı sağlamak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşteri beklentilerine en etkin ve hızlı şekilde yanıt verebilmek adına gelişen teknolojiyi takip edecek ve katma değerli ürünlerimizle sektör adına kazanımlar sağlamayı sürdüreceğiz.”