Türkiye distribütörlüğünü Marubeni Dağıtım ve Servis’in yürüttüğü Crown Depo Çözümleri, yeni dizel ve akülü forkliftleri ile reach truck modellerini Türkiye pazarına sundu. Avrupa standartlarında üretilen yeni nesil turbo Stage V motora sahip olan Crown forkliftler ve depo ekipmanları; sağlamlığı, dayanıklılığı ve teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor.

YENİ DEPO EKİPMANLARINI ENVANTERİNE EKLEDİ

Crown, transpaletten forklifte, sipariş toplayıcıdan istifleyiciye kadar birçok ileri teknolojiye sahip yeni depo ekipmanını envanterine ekleyerek, depo çözümleri sunmaya devam ediyor. Satış öncesi danışmanlığı ile depo ortamlarını yerinde analiz eden ve maksimum verimliliği sağlayacak fonksiyonel depo ekipmanları öneren Crown, iş ortaklarının tüm gereksinimlerini karşılarken maaliyetten tasarruf etmelerini de sağlıyor. Operatörlere yönelik düzenlediği teorik ve pratik eğitimleriyle verimliliği artıran ve ekipmanların daha uzun süre etkin çalışmalarını sağlayan Crown, yaygın satış sonrası hizmetleriyle yetkin bakım ve onarım hizmeti sunuyor. 

REACH TRUCK ÜRÜN GAMINA ESR 1000 REACH TRUCK SERİSİ EKLENDİ

Crown’un Reach Truck ürün gamındaki yeni ESR 1000 serisi kolay kullanım özellikleriyle depolardaki yüklerin kolay bir şekilde hareket etmesine katkı sağlıyor. Gena işletim sistemini bünyesinde barındıran ve özel kullanıcı optimizasyonuna sahip olan yeni ESR 1000 serisi, operatörlerden bakım teknisyenlerine ve yönetim ekibine kadar tüm kullanıcıların işini kolaylaştıran birçok özelliği bünyesinde topluyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış Gena işletim sisteminin sunduğu veriler sayesinde kullanıcılar, işlerini daha iyi analiz ederek verimli hale getirirken, işletmeler daha verimli çalışmalar gerçekleştirebiliyor.

YENİ C-D SERİSİ DİZEL FORKLİFTLER

ÜÇGE DRS Sektörün Geleceğine Işık Tuttu ÜÇGE DRS Sektörün Geleceğine Işık Tuttu

Crown’un yeni nesil dizel forklift serisinde bulunan modeller, kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt verirken istifleme sürecine de büyük katkı sunuyor. Avrupa standartlarında üretilen yeni nesil turbo dizel Stage V motora sahip olan C-D serisi dizel forkliftler, otomatik rejenerasyon sistemiyle performansını koruyor. Otomatik rejenerasyon sırasında forklift çalışmaya devam edebiliyor, böylece planlanan işler zamanında tamamlanabiliyor.
 

Editör: Haber Merkezi