canias4.0 Teknolojileri çatısı altında ERP, IoT, cloud, big data başta olmak üzere firmaların Endüstri 4.0 yolculuklarında ihtiyaç duydukları teknolojileri tam entegre şekilde sunan global teknoloji firması Industrial Application Software (IAS), online platformda düzenlenen bir etkinlikle müşteri ve potansiyel müşterileriyle bir araya geldi. Sektörün öncü teknolojilerini sunan ve Endüstri 4.0 vizyonunu benimseyen IAS, kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP’nin 9.03 Versiyonu’nu tanıttı. 11 Kasım Cuma günü ‘Geleceğe Yolculuk Başladı!’ sloganı ile düzenlenen online etkinliğin odak noktalarından biri ise firmaların sürdürülebilirliğini sağlayacak, geleceği inşa edecek teknolojilerdi. Etkinliğe sunumları ile katılan IAS üst düzey yöneticileri, canias4.0 teknolojilerindeki son geliştirmeleri aktararak, gelecek için üzerinde çalıştıkları planları ve teknolojik adımları anlattılar.

CANİAS4.0 İLE DAHA HIZLI, ENSEK VE ÇEVİK

Etkinlik, IAS Kalite Sistemleri Yöneticisi Ersan Sevinç moderatörlüğünde gerçekleşti. IAS CTO’su Bahtiyar Tan, canias4.0’ın yazılım geliştirme, uyarlama ve bakım süreçlerinde etkinliğini artıracak yeni geliştirme yaklaşımı hakkında detayları anlattı. IAS CAO’su Metehan Altındil ise IAS’nin geçtiğimiz yıl tanıttığı, caniasERP’nin her bir modülünü nesne haline getiren yeni ürünü Industrial Applicaiton Objects (IAO) hakkında bilgi verdi. Altındil, ayrıca IAS’nin yeni yazılım geliştirme yaklaşımı DEVMODE hakkında da konuştu.

ÜRETİMDE YENİ DÖNEM: CANİAS4.0 IOT ÇÖZÜMÜ

Gündeme yön vermeyi kendine hedef edinen IAS, son günlerin en çok konuşulan konusu IoT ile ilgili de önemli projelere imza atıyor. Teknolojideki son gelişmelerin konuşulduğu online etkinlikte, IAS IoT Ürün Müdürü İbrahim Tataroğlu, canias4.0 IoT Çözümleri’ni ve sunduğu avantajları anlattı. IAS müşterilerini, potansiyel kullanıcıları ve teknoloji meraklılarını bir araya getiren etkinliğin önemli gündem maddelerinden biri de IAS Holding bünyesinde kurulan ve 2022 yılı başında faaliyetlerini başlatan entegratör firma IAS Dijital’di. IAS Dijital Genel Müdürü Kamil Akbul, yeni firma ile sundukları hizmetleri ve yeni hedeflerini açıkladı.

TEKTRONİX, ÇİFT DARBELİ TEST ÇÖZÜMÜNÜ PİYASAYA SÜRDÜ TEKTRONİX, ÇİFT DARBELİ TEST ÇÖZÜMÜNÜ PİYASAYA SÜRDÜ

IAS BUSİNESS ACADEMY İLE SÜREKLİ GELİŞİM

Kullanıcılarına teknolojik rehberlik yapan IAS, inovatif ürünlerinin yanı sıra danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile de müşterilerine destek oluyor. IAS Business Academy Genel Müdürü Çiğdem Dönmez / IBA Kıdemli Eğitim Uzmanı Cansın Varol, yeni versiyon geçişleri, canias4.0 teknolojilerindeki gelişmeler ve adaptasyon sürecinde kullanıcılara sundukları eğitimler hakkında detaylı bilgiler verdi.