Bulutistan ve Robomotion’un iş birliğiyle Türkiye’de ilk defa hayata geçirilecek model, KOBİ’ler ve startup’lara yatırım ve maliyet avantajı sağlayarak RPA teknolojisine daha kolay ve hızlı bir şekilde erişim imkanı sağlayacak. Türkiye’de ilk ve tek bulut tabanlı robotik süreç otomasyonu platformu olan Robomotion, Bulutistan’ın da desteğiyle bulut altyapısının gücünü birleştiren interaktif çözümler üretmeyi hedefliyor.

SIEMENS’TEN KABLOSUZ ARAÇ ŞARJINDA YENİ BİR ADIM SIEMENS’TEN KABLOSUZ ARAÇ ŞARJINDA YENİ BİR ADIM

Aynı zamanda Robomotion bu özel çözümle şirketlerin robotik süreç otomasyonu tabanlı ihtiyaçlarını erişebilir kılarak dijital dönüşüm süreçlerini geliştirmede katkıda bulunuyor.

KULLANDIKÇA ÖDE SEÇENEĞİ

Bilişim ekosisteminde bir ilke imza attıklarını belirten Bulutistan CEO’su Begim Başlıgil, “Robomotion ile bu değerli projeye imza attık. Gelişime açık olan ve dijitalleşme noktasında hedefleri olan ve kaynakları kısıtlı olan tüm şirketler artık robotik süreç otomasyonunu iş süreçlerine kolayca entegre edebilecek” dedi.

Robomotion Kurucu Ortağı Faik Uygur ise “Sadece Türkiye’de değil dünyada da RPA araçlarının doğrudan erişimi kısıtlı hale geldi. Bulutistan ile ortaya koyduğumuz vizyonla RPA çözümünü giriş maliyeti olmadan KOBİ’ler ve startup’lar için daha erişilebilir bir hale getirmek istiyoruz. Bununla birlikte şirketlere kullandıkça öde seçeneği sunarak etkili ve ön görülebilir bir maliyetlendirme yaratmaya çalışacağız” diye konuştu.