LİTUM “DÜNYANIN EN İNOVATİF ŞİRKETLERİ 2024" LİSTESİNDE LİTUM “DÜNYANIN EN İNOVATİF ŞİRKETLERİ 2024" LİSTESİNDE

Otomasyon teknolojilerinde fark yaratan teknolojiler geliştiren Bluepath Robotics, lojistik yazılım devi SYNAOS ile endüstriyel lojistik alanında güçlerini birleştirerek geleceğe yönelik çığır açıcı bir iş birliği başlatıyor. Almanya merkezli SYNAOS'un yazılım odaklı yaklaşımı, Bluepath Robotics'in öncü otonom mobil robot teknolojisiyle buluşarak, müşteri odaklı, yenilikçi ve özelleştirilebilir çözümler sunmayı hedefliyor. Bu stratejik ortaklık, endüstri standartlarını yükseltmeyi ve endüstriyel lojistiği dönüştürmeyi amaçlayan bir adım olarak görülüyor.

ENDÜSTRİYEL LOJİSTİKTE ETKİLİ YAZILIMLAR

Ford Otosan girişimi Bluepath Robotics, otomotiv, ağır sanayi, lojistik, e-ticaret, kimya ve gıda gibi geniş bir sektör yelpazesine hitap ediyor. Şirket, inovasyonu ve teknolojiyi kullanarak müşterilerine özelleştirilebilir, güvenilir ve verimli çözümler sunma konusundaki kararlılığıyla dikkat çekiyor.

Bluepath Robotics'in iş birliğine gittiği endüstriyel lojistik yazılımı konusunda uzman bir şirket olarak uzun yıllardır dev markalara hizmet vermekte olan SYNAOS, iç lojistik süreçlerini optimize etmeye odaklanıyor. Şirket, müşteri odaklı yaklaşımıyla biliniyor; özellikle depo yönetimi, envanter takibi ve tedarik zinciri optimizasyonu gibi alanlarda yazılım çözümleri sunuyor. SYNAOS'un ürünleri, endüstriyel operasyonlarda verimliliği artırmayı ve süreçleri daha akıllı hale getirmeyi amaçlıyor. Şirket, lojistik sektöründeki yenilikleri takip ederek, müşterilerine özelleştirilmiş ve en son teknolojiyi kullanan çözümler sunmaya odaklanıyor.

MÜŞTERİLERİMİZE ÖZELLEŞTİRİLMİŞ VE VERİMLİ ÇÖZÜMLER SUNACAĞIZ

İki markanın stratejik iş birliğinin sektörün geleceğini değiştireceğine vurgu yapan Bluepath Robotics CCO’su Fehim Düzgün “SYNAOS ile kurduğumuz bu iş birliği, endüstriyel lojistiği dönüştürme hedefimizde önemli bir adımı temsil ediyor. Bu ortaklık, gelecekteki otomasyon ve lojistik sektörlerinde öncü olma yolunda büyük bir potansiyel barındırıyor. İş birliğimizin etkisiyle, müşterilerimize daha özelleştirilmiş ve verimli çözümler sunarak sektördeki standartları yeniden şekillendirmeyi amaçlıyoruz. SYNAOS'un yazılım uzmanlığı ve Bluepath Robotics'in otonom mobil robotlar alanındaki derin bilgisi, gelecekteki adımlarımızda daha da büyüyerek en verimli çalışmaları gerçekleştirmemizi sağlayacak. Bu iş birliği, endüstriyel operasyonlara akıllı, esnek ve etkin bir dönüşüm getirerek sektörde fark yaratma yolunda önemli bir adımı simgeliyor” açıklamalarında bulundu.
 

Editör: Haber Merkezi