banner1322
x

Türk Telekom online işlemler

Mobil, evde internet ve ev telefonu aboneliğinize ait işlemlerinizi Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler

Türk Telekom, online işlemler uygulaması ile tarife değişikliği ve avantajlı paketlere uygun fiyatlar ile sahip olma, tarife ve paket bilgilerini grafiksel gösterimiyle kullanımları görüntüleme ödenmemiş faturaları ödeme ve hattınıza TL yükleme, fatura bilgilerini öğrenme, TL talep etme ve hattınızdan TL gönderme gibi birçok işlem gerçekleştirilebiliyor.

Türk Telekom mobil hat müşterileri, temassız ödeme ve kart okuma teknolojisi ile fatura ödeme, siri ile lira gönderme, bunlara ek olarak 4.5G servisi aktivasyon işlemleri, numara gizleme, numara engelleme ve çağrı bekletme işlemleri, abonelik bilgilerine ulaşım, arama yönü izinlerinin kontrol edilmesi gibi bir çok işlemi 7/24 hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Bunun yanı sıra, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanırken harcayacağınız internet de ücretsiz olup kotanızı ve kullanımlarınızı etkilemiyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 12:27
YORUM EKLE

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını