banner1322
x

Samsung ile Microsoft'un ortak çalışmaları artıyor

Samsung ile Microsoft, mobil cihazlar arasında senkronize bir deneyim sunmak amacıyla stratejik ortaklıklarını büyüterek, yeni ürün ve servisler ile entegrasyonların üretimini gerçekleştirecek.

Samsung ile Microsoft'un ortak çalışmaları artıyor

İSTANBUL (AA) - Samsung ile Microsoft, mobil cihazlar arasında senkronize bir deneyim sunmak amacıyla stratejik ortaklıklarını büyüterek, yeni ürün ve servisler ile entegrasyonların üretimini gerçekleştirecek.

Samsung' taraından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, Samsung Electronics Co., Ltd. Microsoft ile uzun süreçli stratejik ortaklığının bir basamağıı olarak cihazlar, uygulamalar ve servisler arasında kesintisiz üretkenlik sağlayacak bir sonraki adımı kamuoyu ile paylaştı.

Yeni Galaxy Note10’da sağlanan özel Microsoft entegrasyonları ile başlayan bu aşamada kullanıcılar bundan böyle akıllı telefonları ile kişisel bilgisayarları arasında kolaylıkla geçiş yapabilecekler. Galaxy ve Windows platformlarının üstün özelliklerini buluşturan Samsung-Microsoft ortaklığının kapsamı genişlemeyi sürdürecek, bulut bilişim özelliği ve gelişmiş zekâdan yararlanarak 5G konusundapazara zengin ve kesintisiz bir mobil deneyimi verecek.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 17:49
YORUM EKLE

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını